Какво ще подарите на съпруга си за Коледа?

  • 16 443
  • 232
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.
А вие момичета?

# 1
  • Мнения: 235
Искам да му подаря толкова неща , ама нямам пари за нито едно. Ски екип , някаква дрешка , парфюм , екскурзия , айде да не се размечтавам

# 2
  • Мнения: 1 919
аз за моя си мисля за цифров фотоапарат

# 3
Лошото е, че купуваме подаръци в последния момент!
А трябва да се помисли и да се направи на спокойствие,
така, че и любимия да се изненада и ние да изпитаме удоволствие
от това, че сме подбрали най- доброто и сме го накарали да се чувства щастлив.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз още не съм решила. Обикновено си казваме какво искаме и после заедно си го купуваме. Но тази година мисля да го изненадам. Засега съм се спряла на ски почивка Party

# 5
  • София
  • Мнения: 3 816
Много любов,много внимание и много нежност! kiss  Kissing Heart Two Hearts 1dating  loveuuu

# 6
  • Мнения: 1 680
риза, готина, маркова

# 7
  • Мнения: 1 186
Аз залагам на Един добре измислен стриптийз,с подходящото бельо и много,много чуства
 Joy Joy Joy
Е,ще има и нещичко под елхата за него Peace
 Миналата година за Коледа му подарих най-нежния подарък който може да съществува на този свят,а именно-НАШАТА ПРЕКРАСНА ДЪЩЕРЯ-тя се роди на 22 декември и точно в Коледния ден на 25 се прибрахме вкъщи newsm74  ylinfant

# 8
  • Мнения: 328
Още не съм решила.Ще следя темата за идейки.

# 9
  • Мнения: 4 546
нищо. ще гледаме да си купим килим за хола  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 013
Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.
А вие момичета?

Кой е парфюмът, харесан от мъжа ти. Аз се заглеждам в тези парфюми, мириша ги от страничките, но още не знам дали ми харесват, не мога да преценя така.

# 11
  • Мнения: 1 807
и аз си мислих за парфюм или от AVON или друг, ама му подарих за РД-то и пак да му подаря нещо не върви.
ще следя темата с интерес - за идеи, ако се присетя нещо ще пиша.
миналата година не помня какво му подарих, за по миналата си взехме фото апарат.
та такива ти ми работи...

# 12
  • Мнения: 1 807
Аз мисля да му подаря един парфюм от AVON, който отдавна си е харесал.
А вие момичета?

Кой е парфюмът, харесан от мъжа ти. Аз се заглеждам в тези парфюми, мириша ги от страничките, но още не знам дали ми харесват, не мога да преценя така.

малко оф, да ти кажа че много не съответстват миризмите - моя си хареса BLACK SUEDE, ама малко се разминава от това в каталога, но вече свикнахме, малко различен, сега съм харесала - Full Speed и на него му хареса от страницата, но щге видим.

# 13
  • Мнения: 397
Аз пък смятам да го изненадам с нещо, свързано с хобито му, а то е лов и риболов.
Знам със сигурност, че много ще се зарадва! Peace

# 14
  • Мнения: 2 013
И аз съм оф, a Today Tomorrow Always някой купувал ли е?

Иначе по темата - идея нямам какво ще му подаря. Оттук до края на годината имам много харчове за разни празници и не знам какво ще остане за него накрая.

Общи условия

Активация на акаунт