Къде в Сф испанско одеяло?

  • 2 129
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 404
Моля, кажете ми от къде мога да купя т.нар. испанско одеяло за бебе - с цип и копчета, за да става и за количката? Споделете за размерите и цените. Аз съм в Люлин, но в широкия център също става.

# 1
  • Мнения: 3 457
вий и в онлайн магазините ,мисля че в пакостник и данет съм виждала

# 2
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Във фирмения магазин на Захитекс, на ул. Бигла № 4 в Лозенец, имаше такива одеалца и то на добра цена! Успех!  Laughing

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Погледна ли в магазин "Цар Лъв" на ул."Шабан" в Люлин 9. Мисля, че там бях виждала   newsm78.

# 4
  • Мнения: 2 849
Има ги в Бебе-маркета  на Иван Вазов ,има ги и  в Младост -магазин преди РУМ .И в центъра има ,но не се сещам за името на магазина .

# 5
  • Мнения: 104
чудех се като прочетох темата-какво е това испанско одеало  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Нашето го взехме от "Пакостник"

# 7
  • Мнения: 404
Във фирмения магазин на Захитекс, на ул. Бигла № 4 в Лозенец, имаше такива одеалца и то на добра цена! Успех!  Laughing

Благодаря, ще отида да проверя.

Във фирмения магазин на Захитекс, на ул. Бигла № 4 в Лозенец, имаше такива одеалца и то на добра цена! Успех!  Laughing

Да, проверих, но казаха, че не зареждат такива, че били много скъпи и не се търсели. Щели да получат подобни, но без цип.

# 8
  • Мнения: 404
чудех се като прочетох темата-какво е това испанско одеало  newsm78
Одеялото е дебеличко, пухкаво и шаренко, с много приятни цветове. Има цип и копчета, с които може да се закопчае и става като торба, в която може да се пъхне бебчето.

# 9
"От А до Я за Вашето бебе", "Штъркел", "Пинокио", "Пакостник", "Беборан", "Бебемаркет", "Чико" (до автогарата), "Дибо", "Малкия принц" (Южен парк) и т.н.

# 10
  • Мнения: 81
Има ги в Пакостник в Овча купел и в Пинокио на Цар Симеон-там даже са по хубави, но са доколкото си спомням 50лв, а другите са по 30лв ти си прецени!

# 11
  • Мнения: 404
Благодаря на всички за отговорите   bouquet Ориентирах се. Сега остава да направя една шопинг обиколка  newsm71

# 12
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Цитат
Да, проверих, но казаха, че не зареждат такива, че били много скъпи и не се търсели. Щели да получат подобни, но без цип.

Странно  newsm78! Точно преди 3 седмици купих от там такова одеалце - Бейби сак както го наричат за 35 лева.
Освен да търсиш нещо различно..
Късмет!  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 197
Има ги и в Хепи Дриймс на Стамболийски 71 или 89 . Не помня в кой от двата беше, но те са почти един срешу друг. 31 лв. и са много мекички и топли. При тях се водят "порт бебе"

# 14
  • София
  • Мнения: 1 845
За раждането на Али купихме от Малечко в Борово такова. Но предполагам, че и на Константин Величков има-поне ви е сравнително близко. Май наистина бяха около 50-тина лева/ или 40 Thinking/.Имаше различни десени и различни големини. Нашето май е от квардертните- по-малки са, с копчета и цип.

Общи условия

Активация на акаунт