За капките Infacol...?

  • 494
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Моля за мнения и препоръки...
малкият ми син има жестоки колики, такова нещо не съм виждала с дъщеря ми, и от 4 дни ползвам Infacol. Трябваше малко време докато започнат да действат, така пишеше и в листовката. В момента положението е добро, малкия е спокоен с малки изключения, но все пак се търпи Simple Smile Въпросът ми е ако ги спра за 2-3 дни, тъй като ще ми свършат, а очаквам да ми донесат след около седмица, ще има ли пак силни болки ако например продължа с Еспумизан, Sab Simplex или  с нещо друго и какво бихте ми препоръчали вие? Между другото пием и чайчето на HIPP, но не помага.
Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 178
Според мен може да ги даваш през ден,но не ги смесвай с други! Така пише в упътването..

# 2
  • Мнения: 7 803
през ден няма да действат  Naughty давай докато има без други примеси. после опитай със Sab Simplex

# 3
  • Мнения: 539
те общо взето са едни и същи. активната съставка на вс. е симетикон. но май еспумизана е по-силен. мисля, че няма проблем да даваш нещо друго.

# 4
  • Мнения: 372
Миличка, има страшно мн. теми по въпроса, пробвай с търсачката  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 401
Според мен, по-добре не смесвай лекарствата, макар и с една и съща активна съставка!!! В листовката на Инфакола пише, че може да се почива от капките, възползвай се от липсата им и не давай нищо.   bouquet Дано бебчо се справи леко!

# 6
  • Мнения: 24
Благодаря ви много, понякога човек има силна нужда от чуждо мнение:-)

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
На нас ни помага Еспумизан, само от него съм доволна.
Чайчетата на HiPP така си и стоя 2 кутии, малката ги отказва.
Сега обаче и правя чайче от билки - Анасон и Копър.
Не може без този чай и много ми помага, винаги като е крива си го търси и като и го дам се успокоява.  Peace

# 8
  • Плевен
  • Мнения: 40
Аз давах  Ifacol i Еспумизан по едно и също време - през ноща едните,през деня другите.Не миля,че има проблем и не съм забелязала такъв. А да се дават едните като свършат другите, ъвсем не мисля, че ще е проблем.

# 9
  • Мнения: 453
Ние пихме Sab Simlex и ни помагаха!
Бързо да минава!!!

# 10
  • Мнения: 3 069
Според мен може да ги даваш през ден,но не ги смесвай с други! Така пише в упътването..


Аз пък не мисля, че може да има проблем от смяната защото те всички са на Симетиконова основа.

Общи условия

Активация на акаунт