Питане за една играчка

  • 442
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 103
Моля за помощ.
Снощи бяхме на гости и малкия 3-4 часа стоя омагьосан на едно място, до една играчка.Игра си много с нея. След това едва си тръгнахме. Плака много,че я иска и сега я търся да му купя. Детенцето, което я има му е купена преди 4-5 год от магазин ,който вече не съществува.
Играчката е едни улейчета /тръбички/, прозрачни-пласмасови всякакви цветове.Сглобяват се на различни фигури и височини-нещо като водните пързалки си представете /егати обяснението ooooh!/ и се пукат топчета отгоре и те се вътят и подскачат в улейчетата докато стигнат най-отдолу..... надявям се някой да ме е разбрал.
 Ако знаете къде има подобна играчка-ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!  bouquet

# 1
v simba v studentski grad imashe tochno takava igra
ako iskash utre shte ti pusna i tel.

# 2
  • Мнения: 2 103
  bouquet
вече губех надежда изобщо някой да ми помогне!
БЛагодаря ти!
Искам не само телефон,а всички точни координати къде се намира , защоно аз не съм от София. И миналата Коледа питах тук къде се намира-обясниха ми някъде в Студентски град. В четвъртък съм в София служебно и непременно ще отида ако ми го обясниш и ми дадеш телефони.
Ако все пак не успея да намеря там,моля другите четящи ме да споделят и след месец дори ако видят такава около Коледното си детско пазаруване.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт