Gyno-Pevaril в 7-ма г.с.

  • 767
  • 9
  •   1
Отговори
Моя приятелка е бременна в 7 седмица. Има бяло течение и гинеколога и изписа Gyno-Pevaryl без да и направи цитонамазка. Въпроса ми е не е ли много рано за подобно лечение?

# 1
  • Мнения: 7 723
и аз съм го ползвала. Няма страшно.   Peace

# 2
  • Мнения: 103
Аз получих бялотечение по време на бременноста и също ме лекуваха с Gino-pevaril,но това беше в петия месец на бременноста,но доколкото съм запозната няма значение в кой месец си.  bouquet

# 3
  • Мнения: 178
Аз имах и в началото и в края,ползвах Г.П и...нищо и няма на дъщеря ми..

# 4
  • Мнения: 143
И на мен ми бяха изписали Гино-Певарил, но док ме предупреди в никакав случай да не го ползвам преди да измине 12г.с., след това няма проблем и няколко пъти да го ползваш по време на бременноста. Но в 7г.с. според мен е твърде рано.

# 5
  • Мнения: 7 640
Моя приятелка е бременна в 7 седмица. Има бяло течение и гинеколога и изписа Gyno-Pevaryl без да и направи цитонамазка. Въпроса ми е не е ли много рано за подобно лечение?

бих изчакала до 12 г.с.
И изследването се казва секрет за микробиология, цитонамазката е за нещо съвсем различно Wink

# 6
  • Мнения: 1 671
И аз имах бяло течение в началото на бременността. Но изчаках до 12 г.с.  за да го лекувам. По-добре приятелката ти да изчака малко.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 718
Моя приятелка е бременна в 7 седмица. Има бяло течение и гинеколога и изписа Gyno-Pevaryl без да и направи цитонамазка. Въпроса ми е не е ли много рано за подобно лечение?

бих изчакала до 12 г.с.
И изследването се казва секрет за микробиология, цитонамазката е за нещо съвсем различно Wink

 Peace

# 8
  • Мнения: 574
Аз имах преди да забременея,появи се пак в 4 г.с. но ми казаха само външни промивки със сода до 12 седмица,след което предприехме лечение,не зная как деиства този медикамент,вероятно няма риск,но аз бих изчакала!

# 9
  • Мнения: 259
Аз пък съм в 9-ти месец и лекарката ми предписа това лекарство за бяло течение.

Но аз направо й пренебрегнах мнението - не съм си го купила.
Просто ме е страх да си слагам като вече почти ще раждам, а пък и течението не ми спря нито с клион Д, нито с полиижинакс /та не вярвам с това да ми спре.../

Общи условия

Активация на акаунт