инхалаторите

  • 849
  • 5
  •   1
Отговори
Някой има ли в къщи инхалатор,че ние имами ,но незнам дали е нормално вече 1 месец да правим инхалации и все още да си кашляме и незнам какво да правя.Дали да спирам или.........и дали пък от толкова инхалации не спира да кашля ? : Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 232
Ние имаме и също правим в момента, но е минала седмица и не се оправя , та ще го водим отново на лекар даже и  на снимка.Посети си лекаря -, да не те плаша, но може да стане усложнение толкова време да не се оправя....

# 2
да -благодаря за съвета .Утре ще го заведа че и аз вече взех да се притеснявам

# 3
  • Мнения: 1 455
Ние също имаме инхалатор и определено помага при хрема и кашлица. Много бързо кашлицата става отхрачваща и постепенно минава. Все пак, заведи детенце на лекар, не е нормално толкова време да е с кашлица.

# 4
  • Мнения: 1 858
Аз имам инхалатор вкъщи ( за детето е ). С какво правиш инхалациите? Това е важно защото ефекта може да е различен. И вече месец кашля... определено трябва да го заведеш на лекар.

# 5
Вече всичко е наред .Ходихме на лекар и сме добре.Между другото доктора ми каза,че с физиологичен разтвор не мога да предозирами да направя някаква беля.Сега заради хремата капем при храна и при спане Виброцил.

Общи условия

Активация на акаунт