Премахване на Бенка ?

  • 495
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 90
Здравейте мами , имам една бенка на лицето / на бузата / , с големина на грахово зърно . Интересува ме на някоя от вас премахвали ли са подобно нещо или знаете ли нещо по въпроса . Благодаря предварително !

# 1
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Преди месец махнаха една на брат ми като я изгориха.  Какво  по-точно те интересува

# 2
  • Мнения: 90
Ами интересува ме с какво я горят ? Болезнено ли е ? Може ли да се мокри после ? Изчезва ли завинаги или се появава пак ? И след като вече е изгорена , на мястото остава ли нещо , смисъл , червенина , белег ????

# 3
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Гориха я с лазер с местна упойка,  относно белег според мен ще има но доколко ще е забележим мога да кажа след време. На 3 ден след изгарянето беше с червени ръбове а по средата жълтеникава. Добре първо да отидеш на преглед при дерматолог онколог , който да те прегледа и да ти препоръча как да се махне.

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 19:29 от Katia_S

# 4
  • София
  • Мнения: 137
на мен са ми махали бенки. Изрично трябва да я види първо специалист НЕ Я ГОРИ С НИЩО това може да е необратимо.Бенките се изрязват и после се изследват.Отиди на консултация при проф. Цанов или Цанков беше той е най-добрия кожен лекар в България в кожна клиника на Александровска болница.Има прием май във вторник следобед.Бенките не трябва да се горят особенно ако имат лоши индикации. Аз имах една голяма на брадичката и много се радвам ,че я няма ве4е успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт