В какво слагате играчките?

  • 3 213
  • 74
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 605
Здравейте момичета, искам да попитам в какво слагате играчките на децата си? Нашите са навсякъде по къщата, направо... но обикалях по магазините, търсих нещо подходящо, кош или нещо такова, но нищо не намерих. А голям кашон нямам. Ще даде ли някое мамче съвет?

# 1
  • Мнения: 7 723
 
.....освен няколкото шкафа.....
имам и няколко коша за пране, които съм купила за тази цел....
от  магазин за дом. потреби Peace

# 2
  • Мнения: 603
в пластмасови кошове-от магазина за един лев съм купила два,но не стигат  ooooh!,другите са по секциите и в няколко шкафа

# 3
  • Мнения: 683
в пластмасови кошове-от магазина за един лев съм купила два,но не стигат  ooooh!,другите са по секциите и в няколко шкафа
... и в разни кесийки...  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 881
Имаме в хола нещо като етажерна секция /не знам как да я обясня/, половина е заета с играчки, бюрото на компютъра също е пълно, и една надуваема лодка, също запълнена с връх. Засега тези неща ни побират дребните съкровищата, но отделно се търкалят слон - люлка, количка за бебета, надуваема подводница /доста голяма/, 2 торби с конструктори....ще се изселваме скоро, за да освободим място Whistling

# 5
  • Мнения: 902
Може да си потърсиш някъде по магаzините подходящ кашон , да го облепиш с цветна хартия, картинки и прочие красоти и да го полzваш zа целта. Ние имаме една "ракла" от плат,  във формата на Ракла от рицарските времена, сгъваема, купихме я в тукашната ИКЕА. Ето таzи

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?top … rtNumber=30079407

Тя е хубава и с меки ръбове , понеже е от плат, но не zнам имате ли някъде иz БГ такова чудо...

# 6
  • Мнения: 1 881
Еееее, много е красива тази кутия, като ковчеже е. Ами ще чакаме "Икеа" да влезе в България, мисля, че 2007 г. ще имат магазин в София. Техни кошове съм виждала на снимки, изглеждащи като цветни мрежички, които висят по стените Laughing

# 7
  • Мнения: 8 917
В едни големи торби с цип - отвън са с картинки на Барби-та Peace и навсякъде по секцията Mr. Green

# 8
  • Мнения: 902
Еееее, много е красива тази кутия, като ковчеже е. Ами ще чакаме "Икеа" да влезе в България, мисля, че 2007 г. ще имат магазин в София. Техни кошове съм виждала на снимки, изглеждащи като цветни мрежички, които висят по стените Laughing

Такава имаме и ние, оранжева.. ама моя я полzва да си слага раzни джунджурии zа работата в нея.. тиксо,лепилца, и прочие..   Laughing

# 9
  • Мнения: 742
В един голяяяяяям кашон. И пак има на всякъде тя постоянно рамъква по нещо Whistling

# 10
  • Мнения: 4 629
Слагам ги в големи пласмасови контейнери - кошове за играчки

# 11
  • София
  • Мнения: 2 883
В кошарката за игра.
А подарих на братовчидка си от тези "къщички" като палатки, на под формата на кола  Peaceстрахотно е !Много е доволна

# 12
  • Мнения: 516
Половината играчки са ни в кошарата за игра, др. половина в един кош, който е за тази цел-мрежест. Но спасение няма обръща се коша и всичко е из хола и спалнята

# 13
  • Мнения: 5 362
В тези плетените кошове(от всичко за 1лев).Засега там ми е най-удобно да ги държа.

# 14
  • Мнения: 995
В кошове от магазин за един лев. Освен това в момента ползваме и бебешката ваничка, така и така заема място, поне да има предназначение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт