Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 409
Здравей те на всички! отдавна следа различните теми във форума и винаги съм намирала необходимата ми информация и но най най вече малко успокоение,че има и други като мен. Не бях регистриране и не взимах участие, но реших, че е по-добре да контактувам с хора като Вас отколкото да съм страничен наблюдател.
Та на въпроса ми  - трябваше да ми дойде на 09.11.06, но за сега няма ни вест ни кост, а по-принцип ми е точен като по часовник.
Правих тест но е  EFN . Малко се разочаровах но все още не ми е дошло за това питам може ли тест за бременност да не отчете положителния резултат, след 14 дни от Овулацията ми и работата , която свърших ме   Embarassed

Случвало ли се е на някого?  newsm78 и имали надежда ...

# 1
  • Мнения: 1 183
Ami az dokolkoto znam testa ot4ita sedem dena sled za4evaneto,no moga da te posavetvam da iz4aka6 o6te niakolko dena i da si napravi6 drug test i ako pak taka pokaje otidi na doktor Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 227
Здравей и добре дошла сред нас   bouquet. Аз мисля, че трябва да изчакаш още малко и да повториш теста. Дано да е резултата който очакваш. Най-добре ще е да направиш и кръвен тест.  И в двата случая ще е добре да направиш консултация с лекар.
Успех   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 517
Ако теста ти отчита "НЕ", може и да лъже по ред причини. но ако отчита "ДА" - няма мърдане. Направи си още един за всеки случай, но и на лекар иди.
Успех  Hug

# 4
  • Мнения: 5 391
Случвало ми се е да имам отрицателен тест, а да съм бременна.Обратният вариант не мисля че е възможен.

# 5
  • Мнения: 4 451
Да, разбира се, че е възможно. В самото упътване на теста е изрично упоменато колко процента е сигурността му  Мисля, че беше около 99 процента. Т.е. има малък процент грешка и моя много близка приятелка беше попаднала именно в този процент - отчете отрицателен резултат, а тя беше бременна във втория месец Shocked по-новите тестове отчитат бременността още на следващия ден.

# 6
  • Мнения: 503
здравей,на мен теста ми се оказа положителен чак в началото на 2м.от брем.преди това имах 3 отрицателни.явно съм от 1% ..

# 7
  • Мнения: 683
питам може ли тест за бременност да не отчете положителния резултат, след 14 дни от Овулацията ми и работата , която свърших ме   Embarassed

Случвало ли се е на някого?  newsm78 и имали надежда ...
Аз правих 2 теста и 2 гинекологични прегледа. Тестовете - отрицателни, лекарите - май не съм бременна, след време пак да отида....А аз БЯХ СИГУРНА! Установиха бремеността чак след втория месец!
Не, че е задължително при всички да е така, но...ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА Simple Smile

# 8
  • Мнения: 7 723
хич не ми се иска да те разочаровам, но е малко вероятно теста да греши. Повечето тестове отчитат точен резултат 7 дена след евентуалното забременяване.
При много жени (включвам и себе си) забавянето на мензиса може да се дължи на силното желание да забременеят, т.е.- на психическа основа.
Искренно се надявам ти да не си в тази група Peace
Горе главата- щом толкова много искаш да видиш EFP и си готова да станеш майка- това ще стане. Ако не този път- следващия. Стискам ти палци Peace

# 9
  • Мнения: 574
Ако теста ти отчита "НЕ", може и да лъже по ред причини. но ако отчита "ДА" - няма мърдане. 
Peace

# 10
  • Мнения: 742
Здравей и добре дошла сред нас   bouquet. Аз мисля, че трябва да изчакаш още малко и да повториш теста. Дано да е резултата който очакваш. Най-добре ще е да направиш и кръвен тест.  И в двата случая ще е добре да направиш консултация с лекар.
Успех   bouquet

 Peace

# 11
  • Мнения: 3 248
На мен в 4-та г.с. ми отчете само една чертичка. Колко отрицателен е бил теста, можеш сама да се убедиш като погледнеш подписа ми (лентичката ми). Wink

Успех!  bouquet

# 12
  • Мнения: 3 405
Аз си направих тест на деня на менструацията, не можех да чакам и да броя дните закъснение. Имаше две чертички, била съм бременна във 2 гс.
Но вероятно е индивидуално и, понеже зависи от нивото на конкретни хормони.

Успех и от мен Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 1 368
Аз имах закъснение от 14 дни.Направих си 3 теста и бяха отрицателни,отидох на лекар,но и там нищо не откри лекаря и дори ми каза,че ще ми дойде,а аз вътрешно усещах че съм бременна.Отидох след още една седмица о дори тогава лекаря не беше сигурен,че има нещо,тогава ми пусна кръвни изследвания и те показаха наличие на бременност.Изчакай още малко и отиди на лекар.Желая ти успех и нека стане така, както ти искаш.

# 14
  • Мнения: 35 891
и двата пъти първите ми тестове бяха отрицателни, но до колкото знам, ако ти отчете "+" няма начин да е "-", освен ако не си имала много скорошно раждане

Общи условия

Активация на акаунт