Какъв подарък бихте направили на свекърва си...

  • 1 281
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 026
 ...за рождения ден? Питам сериозно, като се има предвид, че моята е много свестен човек. С мъжа ми сме пред една голяма чуденка   newsm78 ...купувахме й козметика-така си я държи, дрехи-облече ги 2-3 пъти. Не е капризна, но сме се изчерпали от към идеи. Сума около 20-30лв. Тя ще навърши 51г-ако това е от значение за предложенията ви?
 Надявам се да приемете "проблема" ми сериозно..  Wink

# 1
  • Мнения: 7 723
Голяма снимка на внучето й в красива рамка... Peace

# 2
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Голяма снимка на внучето й в красива рамка... Peace

подкрепям идеята
мойта е толкова капризна че това е единственото което бих й подарила
вече съм го правила и какво ще трябва да съчиня за следващия път...  newsm78

# 3
  • Мнения: 6 461
Голяма снимка на внучето й в красива рамка... Peace
ПЛЮС едно хубаво саксийно цвете което да отглежда ако разбира се обича цветята. Peace

# 4
  • Мнения: 2 161
Аз също обичам свекърва си и бих й подарила скъп и стойностен подарък.Красив часовник,едноседмична почивка в някой спа хотел,златно бижу,ДВД,скъпа кафемашина.Ето такива неща...Първото и второто съм й ги подарявала.Но моята свекърва има солидни финансови възможности,така,че винаги съм в голямо затруднение.А когато я попитам какво би я зарадвало,винаги като отговор получавам:Вие да сте здрави!Никак не ми помага Grinning.

# 5
  • Мнения: 3 550
Дали би носила сребърни бижута?

# 6
  • Мнения: 5 026
Дали би носила сребърни бижута?
Не, няма да носи. Те и златните така й седят в кутийка...

# 7
  • Мнения: 3 550
А нещо красиво, което да носи у дома? Красиви топли пантофи + домашна рокля в тон.

# 8
  • Мнения: 7 723
...или нещо за домакинството..., или красива фруктиера...  newsm78

# 9
  • Мнения: 275
ако е добра домакиня би оценила съдовете таперуаер.Скъпички , но полезни.

# 10
  • Мнения: 1 153
Ако е домакиня би оценила всяко ноео нещо,като уред или посюда

# 11
  • Мнения: 843
Най -добрият подарък е Почивка... Но, точно този подарък зависи от нея.. и не мога  да я  разпусна.  Тя не желае.   тя трябва да е на страж .. № ! мъж. - апартамент , прах  , чистене и ужаси..внуци / вкл и моето/ .....
          САмо почивка бих. !!! От това се нуждае! Но, на дестинация, която тя иска. без да попитам свекъра, за наказание. за него.

# 12
  • Мнения: 3 164
Зависи от свекървата Simple Smile :

кухненски уред/домакински съд
картина
икона
стенен часовник
спално бельо
покривка за маса/изискана
шал
букет
абонамент на в-к "3-та възраст"
 Laughingнищо Mr. Green

# 13
  • Мнения: 8 917
Вие знаете от какво се интересува и от какво има нужда. Не съм чела горните мнения, но хубав халат също става Peace

# 14
  • Мнения: 4 187
Бих и подарила хубава книга, парфюм, някакъв аксесоар, като чанта ръкавици или хубав шал.

Общи условия

Активация на акаунт