Как е външното Спа джакузи в комплекс "Манастира" до Свищов

  • 961
  • 5
  •   1
Отговори
Преди време ходихме там и много ни хареса, особенно усещането да се къпеш във външното СПА с гореща минерална вода и вълшебната природа и тишина.Спечелиха ни и с уюта на хотелските стаи и механата.Сега пак умуваме да отскочим до там, но се интересувам да не е настъпила  някаква промяна, не ми се разваля настроението за релакс.Плс. споделете.

# 1
Бяхме там на 3 -ти и 4-ти октомври.За пръв път и като цяло сме възхитени.Дори и през ноща ни сервираха отвън бутилка вино на джакузито.Температура на водата около 38 градуса.В механата наблегнахме предимно на рибата, сома е чудесен, за другото нямам впечатления.Ние бяхме в апартамент с камина, но други от компенията в стая и те също бяха доволни.Топло.Природата е вълшебна, а от цените сме най-очаровани защото в сравнение с други подобни места ,като "Чифлик" или Езерото в с. Костенец, където също сме били са около 40 % по ниски за стаите.Пак планираме да отидем и ще ми е интересно да споделиш своето впечатление.

# 2
    Няма да сгрешиш и ние сме му почитатели...Точно преди два дни ходихме...страшен релакс, няма коли и шумотевица и горещата вода си е все така гореща/всъщност не знам вие кога последно сте я пробвали/, както последният ни път.................Уникално е и хотела и природата наоколо...През нощтта се чуваше ревът на елените....Наистина ....Ние даже за ЧНГ мислехме да ходим там с компания, но се оказа, че всичко е заето още от септември и затова се занесохме този уикенд.На нас ни е любимо място и нямам забележки...... пък и цените са нормални всравнение с други подобни места.Така, че заминавайте, но побързай ако нямаш резервирано, щото нещо все повече фенове ставаме "на голямото нощно къпане в горещата вода"...

# 3
  • Мнения: 74
А нещо повечко някъде да прочета за този комплекс?

# 4
Най-добре виж инфо, снимки цени и т.н на линк www.manastira.com , ние дори се канехме да ходим за ЧНГ но няма места иначе сме били и е супер.

# 5
  • Мнения: 952
а това джакузи не е ли много малко newsm78..то ако всички гости се топнат в него май теснчико ще стане иначе всичко изглежда добре...а за детския кът, някой да каже нещо имали някой да гледа децата или просто е кът да играят сами  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт