В Кауфланд с бебе?

  • 1 993
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
Може ли да се влезе в Кауфланд с бебе и заслужава ли си да се пазари изобщо там?

# 1
  • Мнения: 653
Може да се влезе с количка, с кошница или с кенгуру. Както предпочиташ, а относно втория ти въпрос - много е относително. Аз лично понякога там пазарувам, но по-принцип не ми харесва магазина, доста разхвърляни са стоките, трудно намираш някои неща, но пък цените наистина са добри. Ти решаваш...

# 2
  • Мнения: 11 607
Чувала съм,че си заслужава.... Пък знам ли? Тук направиха първа копка на такъв магазин....

# 3
  • Мнения: 1 212
Твърдо не съм фен на този магазин!!! newsm11 newsm11 newsm11
Бих пазарувала там единствено ако ми е квартален хипермаркет и всички останали магазини са ми омръзнали.....
Както повечето магазини от тип "discounter" , там се оферират свръх ниски цени, в сравнение с останалите хипермаркети / на някои стоки за даден период от време/....., но само определени марки присъстват вътре  като асортимент.....
Аз лично не намерих  Тандем, например.... newsm78
В другите групи стоки, положението е еквивалентно......
Да не говорим за атмосферата в самият магазин, която е някак си подтискаща....

# 4
  • софия
  • Мнения: 181
В Кауфланд нито с бебе,нито без бебе newsm11

# 5
  • Мнения: 1 881
Да не говорим за атмосферата в самият магазин, която е някак си подтискаща....

Не мога да разбера какво не му е в ред на този магазин, но и аз не се чувствам добре там Crazy
Разхвърляно е всичко в Кауфланд, но може да е въпрос на брой посещения.

Аз лично предпочитам Билла,  по уятна е и много добро обслужване newsm10

# 6
  • Мнения: 843
  Пазарувам  там и то с бебе. Напоследък  наистина често зареждаме за седмицата и за месеца .    По следните причини :
      1. Добро сирене и кашкавал/ съотношение на цена
      2 - Плодове и зеленчуци, които особено надвечер са на добри цени.  
      3. Добри субпродукти , добра цена на кис. и пресни млека, яйца/ въпреки, че срокът на годност  минава до седмица, но в края на краищата зная кога да ги използвам/
      4.  Доста неща,  които в момента са на промоция. например Захар ,брашно, леща , ориз , паста , олио, които в МЕТРО не мога да закупя поединично, защото са  на МЕ / метро единица, тоест по 4бр.  и по 6 бр. и пр./
      Всъщост от Метро пазарувам замразените риби и замразени продукти,  по добра цена / качество.  И памперси.
      Говоря за Кауфланд - Пловдив Simple Smile  Устройва ме , като част от магазините в които пазарувам.
 пазарувам и от Била, но по- рядко. Изнервящи опашки, за разлика от Кауфланд.

      

# 7
  • Мнения: 2 220
Не го харесвам аз. Пък ми е и доста далеч и просто не ходя там. Най- си обичам кварталния супермаркет. Иначе в Кауфланд може с бебе, май само в Метро го има това ограничение, което лично мен ме кара да не го посещавам.

# 8
  • Мнения: 6 164
Иначе в Кауфланд може с бебе, май само в Метро го има това ограничение, което лично мен ме кара да не го посещавам.

Може с бебе в Метро, но в кенгуру.

# 9
  • Мнения: 434
Благодаря на всички за отговорите! Питах специално за Кауфланд във Варна защото досега не съм ходила там а искам да опитам

# 10
  • Мнения: 35 891
пазарувам често, защото ми е на път
евтините стоки там толкова си струват - просто са боклуци  Tired /с малки изключения/
и има дни, в които от миризмата на мухъл може да се задушиш  Sick
количките са само от огромните, няма мънички или кошници - с бебешка количка е адски неудобно  Rolling Eyes
торбичките са кошмарни, късат им се дръжките много лесно  Confused
най-много харесвам аптеката - евтина, разнообразни неща, много продавачки и изключително любезни  Peace

# 11
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Пазарувам някои неща основно от там.
Други изобщо не ги зареждат или е все тая от къде ще ги купиш.
Но не бих отишла с бебе.
Не е заради магазина. Заради клиентите е. По-неорганизирани, заспали и невъзпитани хора на куп другаде не можеш видя с такава сигурност. Само никой да не се обижда моля! Ако не си зарязвате количката на сред тесен коридор и не се чудите що става ако някой иска да мине покрай нея - Вие не сте от тези Simple Smile
Намам забележки за торбички, имам към касиерки, но това е нормално.

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 12:19 от арт мама

# 12
  • Мнения: 8 917
Редовно пазаруваме от там - 2-3 пъти в седмицата - много удобно ни е и определено си заслужава Peace

# 13
  • Мнения: 270
Твърдо не съм фен на този магазин!!! newsm11 newsm11 newsm11
Бих пазарувала там единствено ако ми е квартален хипермаркет и всички останали магазини са ми омръзнали.....
Както повечето магазини от тип "discounter" , там се оферират свръх ниски цени, в сравнение с останалите хипермаркети / на някои стоки за даден период от време/....., но само определени марки присъстват вътре  като асортимент.....
Аз лично не намерих  Тандем, например.... newsm78


И аз не съм доволна от този магазин.Подредбата на стоките е разхвърляна,не намирам там някой от нещата които купувам,например олио Папас.Иначе като цени е малко по евтино от Била и Метро.

# 14
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
понеже ни е квартален магазин, от време на време минавам през него. влизаме вътре направо с количката, но хич не ми е удобен този магазин. а лелките с големите пазарски колички как ми пречат.....

Общи условия

Активация на акаунт