А има ли такива, които спят на различни легла?

  • 8 509
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
За завивките стана ясно.
Мои приятели семейство спят на различни легла.
Две единични , раздалечени на около 30ина см., като в почивна станция.
Страхотно семейство са, най-хармоничното, което познавам, всъщнсот,
но винаги ми е било малко странно това разположение на леглата.

Какво мислите?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Ние спим на спалня!Понякога и на дивана в хола.Но винаги заедно,още от първия миг,когато се видяхме.Имаме познати,които спят в един апартамент,но в различни стаи,иначе са страхотно семейство.Те никога не са се замисляли за причината,разговаряла съм с тях.Дори нямат общ креват/спалня.

# 2
  • Мнения: 6 039
Ленииии, направо ме разби
започвам да се замислям, дали това е рецептата за хармонично семейство

мисля, че не  Naughty
даже си мисля, че ни пързаляш Joy


# 3
  • Мнения: 1 999
Странно си е. Все едно спят в различни стаи! Laughing

# 4
  • Spain
  • Мнения: 3 750
дори не мога да си го представя .... всъщност като 4уя за такова нещо в съзнанието ми се появяват " о4илат дядка с шапка с пискюл и нощница  , и въздебела съсухрена баби4ка " Simple Smile .. незнам защо , но все си мисля 4е би трябвало да са англи4ани тези хорица от съзнанието ми Simple Smile .... ако се стигне до там 4е в стаята да има 2 легла  , и по половин персон да са ..аз пак ще се натискам на мъжа ми Simple Smile

# 5
  • Мнения: 7 723
вече писах и в другата тема- ДА- спиме на отделни легла. Не мисля, че това застрашава брака ни по някав начин Shocked

# 6
  • Мнения: 5 391
И ние в момента спим на отделни легла в отделни стаи, такива са обстоятелствата от 7 месеца насам.Скоро пак ще се събираме.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
Ленииии, направо ме разби
започвам да се замислям, дали това е рецептата за хармонично семейство

мисля, че не  Naughty
даже си мисля, че ни пързаляш Joy



Ne ,не ви пързалям!Дори хората са от Варна,наши познати са.

# 8
  • Мнения: 2 096
Мои познати също спяха на различни легла и това с нищо не застраши семейството им. Обща формула за щастлив брак няма. Свят голям, хора различни! След като децата им попораснаха, си легнаха заедно Laughing

# 9
  • Мнения: 3 575
Ако се стигне до там да спим на различни легла значи сме пред развод.
 Crossing Arms
Абсурдно ми се вижда!

# 10
  • Мнения: 565
 Grinning Здравейте!!!
Аз и моят приятел живеем заедно от 5 години и винаги сме спали на едно легло ( спалня)... и даже не мога и да си помисля  newsm78 че можем да сме разделени!  Grinning

# 11
  • Мнения: 6 461
Мои приятели семейство спят на различни легла.
Две единични , раздалечени на около 30ина см., като в почивна станция.
Страхотно семейство са, най-хармоничното, което познавам, всъщнсот,
но винаги ми е било малко странно това разположение на леглата.
Въпреки ,че с мажО спим заедно винаги .....
Аз например го намирам за нормално това ,че вашите приятели спят на отделни легла.

# 12
  • Мнения: 957
Ние живеем в жилище под наем и там има спалня, която не може да се махне. В смисъл такъв, че е спалня с шкафове, които са завинтени за стената с анкерни болтове, а спалнята може да се вдига и всичко да заприлича на гардероб. Ако не беше тази спалня отдавна да се бяхме снабдили с 2 легла. В последствие обаче се принудихме да си купим едно легло, защото имаше голяма посещаемост от роднини и трябваше да им намерим място, където да спят. Леглото трябваше да е само временно в къщи и след това да го продадем, само че то си остана в другата стая и там сладко и необезпокоявано спя аз.
Тъй като оправяме едно жилище в БГ и сме вече на етап мебели, решихме там да няма спалня, а две отделни легла. Това не пречи да се обичаме, просто никой не обезпокоява другия докато спи.  Мога да си представя да спим и в спалня, но вече предпочитам да спим на отделни легла, а пък мисълта за обща завивка просто не мога да я допусна дори.

# 13
  • Мнения: 3 880
И ние спим на едно легло, но не намирам ниЩо ШокираЩо в спането на раzлични легла, все пак става въпрос zа спане Wink Колкото по_ефективен е сънят толкова по_добре се чувстват хората и по_малко напрежение има. Ако zа някои хора спането отделно води до по_спокоен сън не виждам zаЩо трябва да се мъчат в обЩо легло, само zаради семейното положени Laughing

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Заедно спим, на спалня (по някога и на дивана пред ТВ).
Не си представям да спим отделно.

Общи условия

Активация на акаунт