Някой пил ли е Мазиндол?

  • 14 404
  • 26
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 26
Здравейте момичета. Знаете ли нещо за лекарството Мазиндол? Някой пил ли го е? Откъде може да се купи? И дали е имало ефект от него?
Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 476
Не се намира в аптеките поне от година насам, дори и със зелена рецепта (или не се внася, или не се произвежда, сигурно има защо). Преди време ми беше дошла безумната идея да слабея с него, добре, че не го открих. Много е вредно, ама много. Иначе имало ефект, т.е. убивало апетита и се слабеело, но на кофти цена. Няма такова нещо като бързо, лесно и едновременно безвредно отслабване.
Съветвам те- хич не го и търси, измисли нещо друго ! Черният дроб е важен орган и е добре да не го увреждаме насила  Wink

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 06:57 от kiselina

# 2
  • Мнения: 2 220
Пила съм го доста дълго време. После го направиха с рецепта. Наистина страничните ефекти са ужасно много - кофти вкус в устата, болки в стомаха, отпадналост, раздразнителност. Но иначе наистина много се отслабва, убива апетита и дори не ти се мисли за ядене. Повече не си и помислям за него, защото си слаб, но се чувстваш по-зле отколкото преди него.

# 3
  • Мнения: 1 432
Забрави ВЕДНАГА за тази '' отрова''................ #Crazy #Crazy

# 4
  • Варна
  • Мнения: 843
Отрова е точната дума за него ,не си струва да слабееш по този начин !

# 5
  • Мнения: 35 891
пила съм го за кратко преди 4-5 години - отвратително е!  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 91
От 2 год няма внос в БЪЛГАРИЯ ,знам със сигурност,защото работя в тази сфера,наистина се отслабва много,но е психотропен препарат с направо страшни странични действия,чула съм че някои си го внасят от  Полша,защото е тяхно производство

# 7
  • Мнения: 1 353
пила съм го за кратко преди 4-5 години - отвратително е!  Rolling Eyes
И аз  съм го опитвала преди 4-5 години и то само 2 таблетки.Чувствах се ужасно и си мислех че ще умра Tired-толкова ми стана зле Sick.

# 8
  • Мнения: 399
Пила съм го преди 3-4 години и имаше ефект, но за сметка на това се чувстваш, като парцал!!!
Скоро пак се бях сетила за него, майка ми е лекарка и я помолих да ми намери рецепта за него, но тя каза, че за нищо на света няма да ми намери и че бил супер вреден!

# 9
  • Мнения: 1 006
Пила съм го преди години, но както са ти написали и другите момичета, е много вреден. Първият път, когато го взех, съм заспала, без да разбера как - за 3-4 часа, с дрехите и обувките!!!
Сама си направи извода! Отслабнах, наистина, но през цялото време не бях на себе си, чувствах се като парцал, изтощена, уморена, говорех несвързано...кошмарно беше!
Сега като се сетя, не ми го побира акъла как съм се решила на това!

В край на сметка съм щастлива, че го направиха със зелена рецепта, а и вече било изчезнало от пазара, много ми е слаб ангела, а пак имам към 20 кг за сваляне!
Пробвай нещо друго!!! Peace

# 10
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Вярно че има много странични ефекти, но аз се чувсвах зле само първите два дни. Чак да съм била парцал не. Явно  тези които са се чувствали зле са били или с високо кръвно или не знам какво. Много се отслабва и беше евтин. Редуктила е много по скъп и пак с много странични ефекти, но не се възмущавате толкова. Да бих пила мазиндол.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 26
Благодаря ви момичета. Отказахте ме тотално. Сегапровам да сваля кг. със  диета и спорт (многоооооо бавно) но по-добре така, отколкота слаба и умряла  Grinning

# 12
  • Мнения: 3 011
Аз съм го пила преди около 7-8 год. Наистина убива апетита - не ти се яде и слабееш. Тогава бях много млада и не ме интересуваше, 4е е вреди. Просто си го купих от аптеката и мисля, че приех няколко таблетки само и  наистина имаше ефект. Не помня ве4е може и цяла скатула да съм изпила, казвам тогава бях мнооооооооооооого млада, зелена, студентка. Ехххх върна ми спомените ...........  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 202
Мен ме запали моя приятелка,която го пиеше и отслабна много.При нея обаче не се проявяваха станичните ефекти,докато аз се чуствах ужасно.Явно на всеки действа различно.

# 14
  • Мнения: 53
Здравейте,само мога да добавя че моя позната стигна до БУЛИМИЯ

Общи условия

Активация на акаунт