Детски рожден ден - колко струва?

  • 6 172
  • 19
  •   1
Отговори
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Моля да ме ориентирате за цената на едно детски парти - вкъщи или в клуб. Пуснах търсачка, но нищо конкретно не можах да отсея, макар, че има доста теми, в които се дискутира. А от страниците на парти-ценровете не става ясно изобщо за цената "ан блок".
Благодаря!   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 255
Няма конкретен отговор на питането ти  Tired
Зависи от това, колко души ще присъстват и какво меню ще поръчате.
В сайтовете на детските клубове има някои цени като : наем на помещение, наем на дете и т.н.
Цената варира.

# 2
  • Мнения: 4 473
На нас ни предстои такова тържество и от миналогодишен опит ще кажа как е в клуб.
Наем на дете - 5лв, детско меню - според зависи, средно около 3-4лв, плаща се за минимум 10 броя деца - вие си решавате колко ще поканите. Отделно има програма клоун/и - 60лв за 2 часа (толкова трае тържеството). Почерпката на родителите - ние си вкарахме няколко бутилки алкохол, от заведението всичко останало, та грубо сметнато - 100лв. Тортите са 2 - една за заведението и 1 за детската градина. За толкова се сещам в момента и ако теглим чертата, излиза грубо около 250лв, без програмата и без подаръците, разбира се. Тази година може и повече да е - ще го празнуваме в същото заведение, но е ремонтирано и предполагам, че и цените ще са "ремонтирани".

# 3
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Няма конкретен отговор на питането ти  Tired
Зависи от това, колко души ще присъстват и какво меню ще поръчате.
В сайтовете на детските клубове има някои цени като : наем на помещение, наем на дете и т.н.
Цената варира.

Именно затова попитах. От опит знам, че предварителните уговорки почти никога не се спазват и винаги има "изненада", за която клиентът е пропуснал да попита, но пък предлагащият услугата "не се е сетил" да уточни предварително. С тия цени "на парче" в сайтовете изобщо не е ясно дори приблизително крайно число.
Ако е много важна бройката - 8-10 дечица.

# 4
  • Мнения: 5 255
Ако е много важна бройката - 8-10 дечица.

8-10 деца + родители : 250-300 лв. в клуб без клоуни, а само с какичка.

# 5
  • Мнения: 4 965
Наистина е относително.
За деца-гости в клуб нямам отговор, но последният ни рожден ден излезе приблизително със следните цифри:
1. на самия ден заведохме децата в Патиланци и играха там няколко часа - за атракциони и детския кът дадохме около 30 лв. + 10-тина лв. за нас, докато ги чакахме; вечерта взехме обща торта, храни и напитки и се почерпихме вкъщи с моите родители - излезе около 30 лв.;
2. на следващия ден ходихме с кръстниците на ресторант и за там отделно бяхме поръчали 2 торти - ресторантът ни излезе 80 лв. (като се има предвид, че имаше общи плата и всеки си поръчваше само салатата и основното ястие), а тортите - 20 лв.;
3. първата събота след рождения ден се събрахме на вилата с родата на мъжа ми (около 20 човека - общо възрастни и деца) - храни, напитки, торта и т.н. ни излязоха около 60 лв.
По най-груби сметки - общата сума беше около 230 лв., без да броя разните балони, украси, "гърмящи" свещи и т.н.

# 6
  • Мнения: 1 455
На нас ни излезе в клуб 150,00 лева.8 деца,цената е 8,00 лева на дете за 2 часа ,като това включва сандвичи,сокове и подарък за всяко дете.Включвам и тортата-28 парчета.Доволна съм.

# 7
  • София
  • Мнения: 13 202
Моля да ме ориентирате за цената на едно детски парти - вкъщи или в клуб. Пуснах търсачка, но нищо конкретно не можах да отсея, макар, че има доста теми, в които се дискутира. А от страниците на парти-ценровете не става ясно изобщо за цената "ан блок".
Благодаря!   bouquet

Ще ти кажа за детски арт клуб "Ник", където празнувахме миналата година. Цената за 1 час и половина е 80 лв ако присъстват родители. Това включва наема на клубчето, аниматор, който забавлява децата, украсата, салфетки, чинии и пр.. С две думи всичко. Ако искаш да удължиш с половин час доплащаш 20 лв. Ако искаш без родители (ако децата са големи) е 60 лв. Доплащането си остава 20 лв. Оттам си полъчахме тортата - 35 лв. Храната можеш да си я поръчаш от тях, имат кетеринг, а може да си я носиш ти. Нямат задължително поръчване на храна. Ние си я носихме. Всичко ни излезе около 200 лв. Става дума за до 20 деца. Няма куверт на дете. Ако са големи децата може да е под формата на куклен театър, май е 150 лв тогава. Имат и тематични партита.. примерно маскират ги като пирати. Клубчето е хубаво, защото не е стандартно с играчки и пр. ами аниматорката е акртиса, пеят, рисуват казват стихчета на рожденника. Ааааа и в цената влиза споменник на рожденника. Един голям класьор с място за снимки и пожелания от гостите. Страшно съм доволна от рожденния ден. Децата се навилняха на воля!

# 8
По принцип зависи от много неща. За 8-10 деца мисля, че 200 - 250 лева ще са достатъчни. Също зависи и къде го празнуваш. Миналата година рождения ден да дъщеря ми беше вкъщи, но повече няма да го правя така, защото библиотеката и столовата в момента са в ремонт, заради бесуването на децата. Чистачката като видя колко е мръсна къщата искаше да напуска.  Embarassed Вече или ще празнуваме в къщи или ще каним по-малко деца, защото миналата година бяха към 60-65 и откачих. Така, че бих ви посъветвала да празнувате някъде навън, а не у дома.

# 9
  • Мнения: 4 473
Вече или ще празнуваме в къщи или ще каним по-малко деца, защото миналата година бяха към 60-65 и откачих. Така, че бих ви посъветвала да празнувате някъде навън, а не у дома.

60-65 деца у вас? Shocked Shocked Shocked Интересно, мдааа Crazy

# 10
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Благодаря на всички! Май наистина детски клуб се оказва добър вариант...

Broken_dream, номинирам те за ГЕРОЙ! Как оцеля след такъв купон - 65 деца???  Joy Joy Joy Бая веселба трябва да е било...

# 11
  • Мнения: 2 013
По принцип зависи от много неща. За 8-10 деца мисля, че 200 - 250 лева ще са достатъчни. Също зависи и къде го празнуваш. Миналата година рождения ден да дъщеря ми беше вкъщи, но повече няма да го правя така, защото библиотеката и столовата в момента са в ремонт, заради бесуването на децата. Чистачката като видя колко е мръсна къщата искаше да напуска.  Embarassed Вече или ще празнуваме в къщи или ще каним по-малко деца, защото миналата година бяха към 60-65 и откачих. Така, че бих ви посъветвала да празнувате някъде навън, а не у дома.

60-65 деца? На колко години? Такова нещо не бих си причинила. Да не говорим, че няма да има и къде да ги сложа...

По темата - около 300 лева ни излезе м.г. рождения ден - за 13 деца, с диджей за 80 лева. Тази година мисля да си спестя диждея, защото ми обясниха, че каката пуска музика за танцуване, играе игри с тях и прочие. Стават на 7.

# 12
  • Мнения: 6 206
От темата намирам, че работя почти за без пари. Laughing
Правя чудеса за 100-150-200 лв, стигала съм до 30 деца, това включва и тортата.
Смятам да се ориентирам към актуализация на цените. Simple Smile

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
От темата намирам, че работя почти за без пари. Laughing
Правя чудеса за 100-150-200 лв, стигала съм до 30 деца, това включва и тортата.
Смятам да се ориентирам към актуализация на цените. Simple Smile
Направи Тон Бонбон 2 в София Wink

# 14
  • Мнения: 891
От темата намирам, че работя почти за без пари. Laughing
Правя чудеса за 100-150-200 лв, стигала съм до 30 деца, това включва и тортата.
Смятам да се ориентирам към актуализация на цените. Simple Smile

Каспър, айде недей де  newsm12 кви са тия актуализации на цените, айде изчакай още малко, плийс  Crazy 
Аз тъкмо се зарадвах, пък то кво стана ........... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт