Как става отбиването

  • 724
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте мили мами!
Незнам дали не е глупаво да питам,но тъй като моята госпожица от един месец вече само пищи щом я сложа на гърдата реших да спрем да се мъчим.
Сега я кърмя само сутрин докато е сънена ,но вчера и днес хапва по 2-3 минути и започва да плаче.Та въпросът ми е има ли нещо специално което се прави при отбиването или просто казвам от утре спирам и толкоз.
Целувки за всички!!!!

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=13697

# 2
Много ти благодаря Boo за бързият отговор.Надявам се да се справя успешно.

# 3
  • Мнения: 32
Цитат на: Anonymous
Много ти благодаря Boo за бързият отговор.Надявам се да се справя успешно.


Незнам защо излязох като гост

# 4
Zdraveite,

I az imam sy6tiq problem. Ot nqkolko dni Valerie ne iska da su4e ot gyrdite mi, zapo4va da pla4e, da pi6ti. Ne moga da si obqsnq za6to ,predi si hapva6e taka dobre. 6tom se dobliji do zyrnoto i se po4va oleliqta. Ne iskam da po4vam s adaptirano mlqko, no mai ste se naloji! Ima momenti, kogato su4e,no nai-4esto ve4er otkazva.
Vyzmojno li e da niamam dostaty4no kyrma?
A imam ogromnoto jelanie da prodylja s kyrmeneto....4uvstvam se otvratitelno! Dnes pak zaspa gladni4ka,my4ih se da se tsedq, no po4ti ni6to ne izleze, a tq taka lakomo go izpi. Molq, pomognete!

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Цитат на: Ger4eto
Zdraveite,

I az imam sy6tiq problem. Ot nqkolko dni Valerie ne iska da su4e ot gyrdite mi, zapo4va da pla4e, da pi6ti. Ne moga da si obqsnq za6to ,predi si hapva6e taka dobre. 6tom se dobliji do zyrnoto i se po4va oleliqta. Ne iskam da po4vam s adaptirano mlqko, no mai ste se naloji! Ima momenti, kogato su4e,no nai-4esto ve4er otkazva.
Vyzmojno li e da niamam dostaty4no kyrma?
A imam ogromnoto jelanie da prodylja s kyrmeneto....4uvstvam se otvratitelno! Dnes pak zaspa gladni4ka,my4ih se da se tsedq, no po4ti ni6to ne izleze, a tq taka lakomo go izpi. Molq, pomognete!

Помисли дали не е кърмаческа стачка : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1971url

# 6
  • Мнения: 2 596
Леле, мами,
аз като разказвам на мъжа ми, че вие просто сте стархотни. От 3 седмици и моя юнак не иска да суче от мен. Суче само рано сутрин, когато е много гладен и сънен. Аз много се притеснявам от това и искам още да го кърмя. Има кърма, макар, че е по-малко от преди, де. До сега си го обяснявах с това, че вече му давам много други неща за ядене и той намери лесния начин. С лъжица или шише е по-лесно за него отколкото да се пъне да суче. А то, такъв труд е сукането, че целия е в пот, когато го прави. Та, незнам, какво да правя сега.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 784
Цитат на: Bisi
Леле, мами,
аз като разказвам на мъжа ми, че вие просто сте стархотни. От 3 седмици и моя юнак не иска да суче от мен. Суче само рано сутрин, когато е ...а него отколкото да се пъне да суче. А то, такъв труд е сукането, че целия е в пот, когато го прави. Та, незнам, какво да правя сега.

Давай само с чашка и лужица, не с шише, за да не свиква на лесно. Кърми сутрин, вечер и изобщо, когато е сънен (вкл. нощем). Така ще поддържаш лактацията и ще кърмиш по-дълго време. Също така правилото на захранване на деца до 1 годинка е, че първо се кърми, а после се дава твърдата храна, защото до 12м млякото съставя 80-85% от дневния рацион. Ако първо даваш твърдата храна, може да не иска да суче, защото се е наял.

# 8
  • Мнения: 2 596
Цитат на: boo
Цитат на: Bisi
Леле, мами,
аз като разказвам на мъжа ми, че вие просто сте стархотни. От 3 седмици и моя юнак не иска да суче от мен. Суче само рано сутрин, когато е ...а него отколкото да се пъне да суче. А то, такъв труд е сукането, че целия е в пот, когато го прави. Та, незнам, какво да правя сега.

Давай само с чашка и лужица, не с шише, за да не свиква на лесно. Кърми сутрин, вечер и изобщо, когато е сънен (вкл. нощем). Така ще поддържаш лактацията и ще кърмиш по-дълго време. Също така правилото на захранване на деца до 1 годинка е, че първо се кърми, а после се дава твърдата храна, защото до 12м млякото съставя 80-85% от дневния рацион. Ако първо даваш твърдата храна, може да не иска да суче, защото се е наял.

Благодаря ти, Боо

# 9
  • Мнения: 2 596
Цитат на: boo
Цитат на: Bisi
Леле, мами,
аз като разказвам на мъжа ми, че вие просто сте стархотни. От 3 седмици и моя юнак не иска да суче от мен. Суче само рано сутрин, когато е ...а него отколкото да се пъне да суче. А то, такъв труд е сукането, че целия е в пот, когато го прави. Та, незнам, какво да правя сега.

Давай само с чашка и лужица, не с шише, за да не свиква на лесно. Кърми сутрин, вечер и изобщо, когато е сънен (вкл. нощем). Така ще поддържаш лактацията и ще кърмиш по-дълго време. Също така правилото на захранване на деца до 1 годинка е, че първо се кърми, а после се дава твърдата храна, защото до 12м млякото съставя 80-85% от дневния рацион. Ако първо даваш твърдата храна, може да не иска да суче, защото се е наял.

Благодаря ти, Боо, чудя се къде мога да те намеря в Пловдив или телефон, ако може да ми дадеш.

Общи условия

Активация на акаунт