Кога да се запишем на млечна кухня?

  • 949
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
Искам да ви попитам кога да се запишем на млечна кухня защото моята лекарка каза че след като вкарам месните пюрета /на навършени 6 месеца ще ги вкарвам/ мога да го запиша на кухня но не знам не е ли рано, ако там готвят със захар и сол или пък с краве масло и мляко ние още не сме ги дали! Вие кога се записахте?
 

# 1
  • Мнения: 3 042
Злати записах на кухня на 11,5 м, а Мими на 1г 2-3 м /с нея малко закъснях/.
Много си зависи от кухнята от, която ще взимаш храна. Тук при нас храната от детската кухня не е подходяща за деца под 1г.

Аз в къщи като готвех храната без никакви подправки изобщо нямаше вкусът на храната от кухнята. Дребният не я ядеше. Като стана на 2г и започнах да слагам по малко сол започна да я яде. В нашите кухни не може да не слагат подправки и по точно сол, защото храната съвсем няма вкус на безсолна.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз моята бебка я записах на 11,5 месеца,и не мога да кажа че яденето е безвкусно-значи има нещооооо/още купувам купони за 6-9 месечни бебоци/.

# 3
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Аз записах Мария на 4 месеца и половина.Тук кухнята започва от 4я месец и дават зеленчуково пюре и кисел.

# 4
  • Мнения: 108
В яслата ни разрешиха от 10 месеца

# 5
  • София
  • Мнения: 1 457
В София кухнята е от 10 навършени месеца. Самото записване, тъй като тук се чака и за ред, аз направих когато беба беше на 6 месеца. И така на 10 месеца можех вече да вземам кухня, но аз реших да поотложа още малко, защото доста от нещата не бяхме яли и според мен не бяха подходящи. Реално започнах да вземам след навършени 1г.2м.

# 6
  • Мнения: 1 259
Тук можеш да се запишеш на ДК от 4-ия м. дават зеленчуково пюре и кисел.Аз записах моят от 6-ти м.

# 7
  • Мнения: 2 019
ние се записахме на 7месеца

# 8
  • Мнения: 772
4,5 месеца но все още вземам зеленчуково пюре и кисел

# 9
  • Мнения: 5 103
Мисля около годинка да я запиша .

# 10
  • Мнения: 409
Записахме се на4,5месеца.При нас ДК е от 4 месеца като се запова със зеленчуково пюре и кисел.

# 11
  • Мнения: 1 186
Записахме се на4,5месеца.При нас ДК е от 4 месеца като се запова със зеленчуково пюре и кисел.
newsm10

# 12
  • Мнения: 5 362
При нас ДК е от 4 мес.възраст,но аз записах Калина на 6 мес.Все още си яде от там.

# 13
  • Мнения: 344
Елена е на кухня от 8 месец. Не е имала никакви проблеми!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Мони я записах на 8 месеца, до преди месец ядеше супата и основното, сега почна и кремчето.

Общи условия

Активация на акаунт