Въпрос за проходилката

  • 419
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
Интересувам се след кой месец детето може да се слага в проходилка?
Благодаря предварително Peace

# 1
  • Мнения: 57
Вече намерих което ми трябваше.

# 2
  • Мнения: 7 723
в момента, в който му укрепне гръбчето , така, че да седи, без да пада настрани. И двете ми деца съм ги сложила в проходилка на 7 месеца. Опираха се на земята на пръсти, така, че да няма натоварване на крачетата Peace

# 3
  • Мнения: 902
ПОчнах да слагам Киара в проходилката в 8ми месец мисля.. Преди това ме беше страх. НО и след осмия месец я слагах много по малко там, може би zа 15 мийнути или половин чАс.. На мнение съм обаче че тая проходилка съвсем не е нужна. Все пак приzнавам че преди 3 месеца се пренасяхме от едини яград в другия , съвсем сами ние двамара с мъжа ми и един негов приятел раzглобихме, превоzихме 500 км и пак сглобихме всички мебели, та нямах много време zа малката и я оставях zа повечЕ от уреченото време в "паяка".. НА мнение съм че ако това не се беше случило в точно тая й важна въzраст малката щеше да проходи още по рано.. Защото в новото жилище в момента в който отсякох "никаква проходилка !" малката почна иzневиделица да ходи..  и то от днес zа утре, просто един ден стана, иzправи се и тръгна , сякаш го може откакто е родена..
Та, проходилката не е zадължителна..
Съветвам те да я иzбягваш...

# 4
  • Мнения: 57
 Hug Благодаря Hug
Май повечето мнения са против проходилката така че ще я избягвам.

# 5
  • Мнения: 6 164
Защото в новото жилище в момента в който отсякох "никаква проходилка !" малката почна иzневиделица да ходи.. 

 Laughing
А мислила ли си, че е възможно просто вече да се е научила или просто да й е дошло времето? Thinking

# 6
  • Мнения: 728
А пък аз и двамата съм ги слагала и малкия в момента го слагам в проходилка. Много съм доволна, най-вече защото периметърът му на действие е ограничен, може да бяга след кака си и е много щастлив. Като започне да се изправя сам и да се движи, подпирайки се на мебелите, ще я махна. Аз лично не намерих нищо конкретно против проходилките, само общи приказки.

# 7
  • Мнения: 7 803
Hug Благодаря Hug
Май повечето мнения са против проходилката така че ще я избягвам.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт