Миялна "Индезит" - 45 см. ......

  • 12 205
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
Мислим да си купим миялна машина Индезит -45 см, защото толкова място имаме в кухнята - каква модификация ще ми препоръчате и какво ви е мнението за Индезит като марка миялни машини.

# 1
  • Мнения: 780
ех , вече като старша Simple Smile - имам миялна от 4 дни  ти препоръчвам голяма - и аз щях да вземам 45 см, но ме разубедиха и сега не съжалявам вчера си пуснах и една голяма тава в нея събира и много и малко. а от марката съм много доволна - пералнята ми е индезит, печката а сега и съдомиялната ми е индезит
 newsm10

# 2
  • Мнения: 747
И аз търся 45 см /толкова ми е мястото/, не държа да е Индезит- да ме посъветвате за марки, прибл. цени да кажете?

# 3
  • Мнения: 780
И аз търся 45 см /толкова ми е мястото/, не държа да е Индезит- да ме посъветвате за марки, прибл. цени да кажете?
в момента има - до 17 .11.2006 г промоция в технополис на миялна CANDY CSF 459 E- 45 см за 8 комплекта аз се бях насочила да взема нея но ме разубедиха/за което много съм благодарна/ и затова си взех голяма индезит . кандито е 569 лв и като марка е много добра

# 4
  • Мнения: 513
ех , вече като старша Simple Smile - имам миялна от 4 дни  ти препоръчвам голяма - и аз щях да вземам 45 см, но ме разубедиха и сега не съжалявам вчера си пуснах и една голяма тава в нея събира и много и малко. а от марката съм много доволна - пералнята ми е индезит, печката а сега и съдомиялната ми е индезит
 newsm10

 Thinking Благодаря за съвета, но както споменах в началото местото ми е само толкова и затова търся точно 45 см., просто нямам още 15 см свободни. Аз вече съм се убедила в качествата на Индезит като марка, но ме интересува каква модификация и с какви екстри да бъде. newsm78

# 5
  • Мнения: 8 917
И аз ще следя темата, защото също ме интересува малка миялна. Бях си харесала Зануси, но моментът все не идваше и мисля съвсем скоро да го "приближа" Mr. Green

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Здравейте момичета, аз имам миялна "Индезит" точно 45 см. от 4 години и съм много доволна, но сега не си спомням модела(възможно е и да го няма вече). Събира ми достатъчно съдове - ние сме 4 човека, а и при гости пак върши работа. Важно е да гледаш температурата на водата - колкото е по-висока толкова по-добре - поне така казват, но лично аз ползвам най често програмата за стъклени съдове - продължава коло 1 час и е на 55 градуса. Ако те интересува точния модел - ще го проверя

# 7
  • Мнения: 513
Здравейте момичета, аз имам миялна "Индезит" точно 45 см. от 4 години и съм много доволна, но сега не си спомням модела(възможно е и да го няма вече). Събира ми достатъчно съдове - ние сме 4 човека, а и при гости пак върши работа. Важно е да гледаш температурата на водата - колкото е по-висока толкова по-добре - поне така казват, но лично аз ползвам най често програмата за стъклени съдове - продължава коло 1 час и е на 55 градуса. Ако те интересува точния модел - ще го проверя


Ще съм ти благодарна, ако го провериш и пиши колко температури имаш, а също и какви препарати ползваш.

# 8
  • Мнения: 44
Моята е Zanissi - за 9 комплекта и също мога да мия тава и тенджера.Много съм доволна, използвам таблетки Somat extra power 5. Това е достатъчно и не се налага да добавям гланц, калгон и др. подобни

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Снощи видях модела - пише само D42, моята е с цвят инокс. Максималната температура е 70 градуса, а тази която използвам основно е 50.

# 10
  • Мнения: 9
Здравейте,
в момента има 2 модела съдомиялни 45 см на Индезит:
IDL 40 - 4 програми, 4 температури, 9 комплекта, А енергиен клас, цена около 590 лв.
IDL 42 - 5 програми, 5 температури, 9 к., А клас, отложен старт, цена около 610 лв.
И двете са бели. Има ги в Техномаркет, Технополис и Зора /поне единият модел/
Препоръчвам ви да използвате прах, гланц и сол по отделно, а не таблети 3 в 1. Все пак таблетите са направени за 60 см съдомиялни.
Успех !

# 11
  • Мнения: 953
моята е малка и Мидеа.ами много съм доволна,защото сме трима и ме устройва. не ми побира големите тави но пък една тава не е проблем.не ми стоят чиниите по три четири дена за да се напълни.и въобще си ми върши страхотна работа.

# 12
  • Мнения: 343
Снощи видях модела - пише само D42, моята е с цвят инокс. Максималната температура е 70 градуса, а тази която използвам основно е 50.

И нашата е такава, нямам оплаквания. Аз пък използвам по-високата Т, но нямам логично обяснение защо.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 702
Това 45см е ширината или височината?
Защото може и двете.

# 14
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
старо Зануси - 45см.
Ей таква пушка няма никой. Ако и сегашните Зануси-та са с това качество, не се замисляй.

Общи условия

Активация на акаунт