кафяво петно даите съвет

  • 3 740
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 525
в паника съм момичета днес мие 16-ти ден  от цикала и имам кафяво петно на бикините никога несъм имала такова една капка е но много се притесних .теста за овулация от вчера и днес е с по една черта направо не знам какво да мисля  и какво да правя вече се побърквам даите съвет .благодаря

# 1
  • Мнения: 7 718
Е, хайде сега за едно петно, толкова паника. Изчакай, виж дали ще има още пък тогава ще мислиш.

# 2
  • Мнения: 674
Може точно да е от овулацията,а нещо теста да не си го направила точно.Не се притеснявай ако е за първи път,но ако и утре имаш пак в понеделник на док.
И не се шашкай Heart Eyes Laughing

# 3
  • Мнения: 686
По принцип в упътването на овулационните тестове пише, че след положителен тест, овулацията настъпва в рамките на следващите 24-48 часа. Така че е възможно да е овулация, въпреки че при овулация, зацапването има по-скоро розов оттенък, отколкото кафяв?! За да си по-спокойна се консултирай с гинеколог.

# 4
  • Мнения: 3 499
Я се успокой! И прави секс.
И я виж тук : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=138879.0

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Не се шашкай, като гледам почти при всяка една от нас от време на време има по някоя и друга аномалия. Естествено, ако зацапването продължи потърси компетентно мнение.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 819
А кога трябва да е О при теб, на кой ден от МЦ?
Защото може днес да е О. и тогава си е нормално теста вчера и днес да е отрицателен.Зависи колко часа след пика на ЛХ е О при теб /може да е 48часа/.
Така че си действайте и не се притеснявай, може да е от О.
Трябвало е да започнеш с тестовете по-рано

# 7
  • Мнения: 525
продължавам да имам кърваво ,кафяво течение но забелязах че е след ходене по малка нужда нe мога да открия гениколога си изван града е много се притеснявам да отида при друг но се налага май много се надявах да е овулация .....но нее май  дали ако не е геникологично гениколога ще разбере и дали ше ме бърка като имам такива зацапвания дано не висе сторят глупави моите притеснения......

# 8
  • Мнения: 7 718
Първо пиши с изречения, защото така трудно се чете.
Урината нормален цвят ли ти е?
Сърбежи и мирис имаш ли?
Ако урината ти е нормална на цвят, нямаш сърбежи и мирис, по всяка вероятност е хормонален дисбаланс. Да, ще те прегледат мануално. Случва се, не е чак такака причина за  паника. Не е спешно, можеш да изчакаш, не ти е застрашено здравето. Ако е хормонално има вероятност да отмине от самосебе си без лечение, което е препоръчително.
Ако е от урологично естество или възпаление на влагалището ще е необходимо лечение.
И второ - не ми пиши лични съобщения да се оплакваш от мен. Не сме се събрали тук на кафе и сладки приказки.

# 9
  • Мнения: 525
Благодаря все пак но не сме се събрали и да се нападат незнаещите и незапознатите с много нешта .Мислех че може да си помагаме без да се нараняваме.щесе постарая да не пиша ........повече тук

# 10
  • Мнения: 780
хей момичета  Confused запазете добрия тон Peace
Не е хубаво така radost17 не бъди толкова тънкоубидна на всеки се правят забележки когато не прави нещо както е прието тук във форума  Hug
Просто Lali наистина е била малко по рязка ноооооооо не е искала да те обиди убедена съм Hug


П.П.малко стана като чат , но ако е нужно махнете ми великите писания  Mr. Green

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 150
Спокойно бе radost17 както ти е писала Lali не е страшно, аз ще ти кажа от собстен опит имала съм такова течение и по двете прични. Първо имах защото имах страшен цистит - лекува се не е болка за умиране, и второ си го имах когато лепнах едни гъби Simple Smile и това се лекува лесно. Така че спокойно Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 120
И аз съм за цистит. Отиди на лекар ибез много притеснения. Нещата се оправят, когато се реагира навреме и адекватно.

# 13
  • Мнения: 1 792
може ли и аз да кажа нещо? NaughtyКогато забременчх ми се появи още първите седмици такова кафеникаво течение и аз си помислих че ще ми идва(невежество голямо от моя страна)и така няколко дни,отидох на гинеколог и каза че съм бременна в 1-вия месец и трябва да лежа за да не се превърне в цикъл и да изгубя бебето.прибрах се и легнах но още същата нощ кафеникавото петно стана на кърваво и след това ....вече не съм бременна.незнам при теб дали е възможно да е това причина но не ти пречи да вземеш един тест и да провериш а и да отидеш на гинеколог.дано да съм ти била полезна.само спокойствие.не се шашкай толкова,знаеш ли още колко неща ще ти се случват в живота по сериозни я по мъжката supermama Kissing Heart

# 14
  • Мнения: 25
Хайде и аз да се включа. Имала съм цистит преди доста време и се излекувах с някакъв антибиотик (не си спомням името). От това време помня само честото уриниране, силните болки при уриниране и кърваво червено зацапване върху тоалетната хартия. Не кафяво.

Общи условия

Активация на акаунт