Искам малко помощ

  • 642
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 583
След седмица малкият ми син ще стане на една годинка. Събирам идеи и съвети за почерпка на работа, защото от месец съм в нова фирма и искам да е стилно и много впечатляващо.Но не и прекалено все пак.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравей, ние в службата задължително се събираме по рожденни дни на торта, сладки, алкохол и някакви мезета. Аз, когато черпя за рождения ден на сина си, нося торта /обикновено домашна, че другите вече са ни втръснали/, малки банички-сладки и солени /пак домашно приготвени/, соленки, ядки и уиски, че ми се струва най-подходящо за останалите неща. За моя рожден ден нося същите неща + мезета /нарязани от Била/, освен уиски, нося водка и джин /р.д. ми е през лятото/, но за детенце мисля, че не е необходимо чак толкова алкохол. Бонбоните и безалкохолното не ги споменавам, защото ги смятам за задължителни. Дано съм ти била полезна, но все пак сигурно досега си си изградила представа какво се предпочита във вашия колектив  Hug

# 2
  • Мнения: 9 583
Благодаря на Goldie, и аз имам такива идеи, но очаквам някоя умопобъркваща рецепта. Може би солена, защото сладкишите не са ми стихията.

# 3
  • Мнения: 22 867
Ами, направи питките на Карина. Стават си и за ядене и за мезе! Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 941
Майката на една моя приятелка правеше солени еклери, пълнени с чеснов майонезен сос. Може да измислиш нещо подобно но без чесън, нали ще сте на работа все пак. Peace

# 5
  • Мнения: 422
Емпенадите са също добра идея.Давам ти линкове, които според мен са подходящи:
http://www.bonapeti.tv/search.php?q=%E5%EC%EF%E0%ED%E0%E4%E8&x=67&y=24
Тези са от сайта Гответе с мен и има най-много подходящи и вкусни рецепти, а и ще направиш добро впечатление с оригиналност:
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,262.msg52.html#msg52
Надявам се да съм помогнала.Да доложиш после какво направи и как мина почерпката.И да ти е жив и здрав бебока.

Общи условия

Активация на акаунт