следобедна закуска

  • 663
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
мога ли да дам за следобедна закуска,дует на хипп банан с извара?на етикета пише за десерт или между храненията,но аз си мисля,че тя ще си се наяде с него.подходящо ли е,как мислите?а ябълка с бисквитки на нестле?

# 1
  • Мнения: 27 524
Подходящи са, разбира се. Целта е не да наядат детето, а да го залъжат преди вечеря  Wink

За обяд и вечеря трябва да са изгладнели, за да си ядат солените манджи с удоволствие и апетит. И само плод или плодово пюре пак е ок според мен.

# 2
  • Мнения: 5 362
Става.Не се притеснявай.Както ти е писала Блонди, те само залъгват за известно време, преди вечерята.

# 3
  • Мнения: 119
мерси!:)значи мога да предлагам всякакви десерти,в подходящо количество било то млечни или безмлечни!?

# 4
  • Мнения: 27 524
Да  Peace
Но ако дадеш сметанова торта, може и да няма голям апетит за вечерята  Laughing

# 5
  • Мнения: 655
Можеш спокойно да го даваш за закуска. Първоначално и аз се зачудих като прочетох какво пише на бурканчето, но реших да пробвам и да ти кажа засищаше ни.

# 6
  • Мнения: 6 461
мога ли да дам за следобедна закуска,дует на хипп банан с извара?на етикета пише за десерт или между храненията,но аз си мисля,че тя ще си се наяде с него.подходящо ли е,как мислите?а ябълка с бисквитки на нестле?

Да,може. Peace

# 7
  • Мнения: 5 103
мога ли да дам за следобедна закуска,дует на хипп банан с извара?на етикета пише за десерт или между храненията,но аз си мисля,че тя ще си се наяде с него.подходящо ли е,как мислите?а ябълка с бисквитки на нестле?

Moжеш Peace

Общи условия

Активация на акаунт