VW Passat TDI 1991- запознатите да помагат, моля!

  • 535
  • 12
  •   1
Отговори
    В неделя ще ходим да огледаме един Пасат '91 TDI. С мъжа ми много искаме точно такава кола. Е, нямаше да е лошо да е по-нова, но толкова ни е вътъка засега.Много скъпо вървят тия Пасати, брей, и нещо не се намират. Което ме навежда на две мисли Naughty
 - или за нищо не стават
 - или пък са толкова добри, че хората не си ги продават

   Сега...Кое от двете е вярно? Моля за вашето мнение, особено , ако карате или сте карали такава кола.В другите подобни теми нищо не открих, та затова отварям дума.Нали знаете, колко е объркващо, когато тръгнеш да купуваш нещо, а не си наясно?
 
   Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
По-скоро второто. А за колко ви го дават, ако не е тайна?

# 2
   Специално този е за 4300 и е без екстри, каквото и да означава това.Всъщност това ще се разбере със сигурност като я видим.

# 3
  • Мнения: 10 758
И аз съм на същото мнение като на Бу.Вижда ти се по-скъпа, защото е дизел.АМоето мнение е - да, вземете я.Частите не са кой знае колко скъпи. Аз имам Пасат, ТДИ, но е 2001г.

# 4
  • в къщи
  • Мнения: 467
Знаем,че Цомбето е светило в тая област Laughing,но моя мъж вкарва коли от Германия няколко години и каза,че си заслужава-особено,ако е нов внос. Peace

# 5
  • Мнения: 151
 Peace Много добра кола, почти 3 години аз и мъжът ми карахме такава - нашата беше бензин. И моят мъж казва, ако Ви харесва да я взимате. Мисля, че без екстри означава като например да няма климатроник. Ако имаш въпроси питай  Grinning. Иначе наистина частите им не са скъпи и са по джоба на всеки.

# 6
  • Мнения: 10 758
Знаем,че Цомбето е светило в тая област Laughing,но моя мъж вкарва коли от Германия няколко години и каза,че си заслужава-особено,ако е нов внос. Peace
Еее стига де, кво па светило съм аз newsm78А твоя мъж къде ги продава.Я пиши на лични, може и да се познават с моя.
Peace Много добра кола, почти 3 години аз и мъжът ми карахме такава - нашата беше бензин. И моят мъж казва, ако Ви харесва да я взимате. Мисля, че без екстри означава като например да няма климатроник. Ако имаш въпроси питай  Grinning. Иначе наистина частите им не са скъпи и са по джоба на всеки.
Ти па къде търсиш климатроник в кола 91-ва година newsm78Виж, климатик може и да има, ама климатроник малко ме съмнява.

# 7
  • Мнения: 151
Виж точно климатроник си е все пак знам каква кола съм карала  Mr. Green  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 10 758
Виж точно климатроник си е все пак знам каква кола съм карала  Mr. Green  Mr. Green
окс, извинявай  bouquet

# 9
  • Мнения: 151
А да уточня само не съм се засегнала ако така е прозвучало  Peace

# 10
  • Мнения: 151
Да попитам какво стана с колата ходихте ли на оглед???

# 11
     Да , днес ходихме до Шумен и я видяхме.Ами хареса ми на мен лично, не че аз разбирам много.Наистина няма екстри.Има аларма, централно заключване, шибидах, теглич и касетофон.Дори е от '90г, но добре поддържана.Купена е преди 2г от Германия и тук не е карана много, което лично за мен е успокоително.Купена след осн. ремонт на двигателя.Сменени амортисьори, за друго не разбрах.Има няколко забележки, но те са външни и дребни.А вътре е добре, особено отзад, сякаш не са ползвани много задните седалки.Мислим да я купим.Горяла 5/100.Дизелче, ТДИ, 1.6.Е, важното е да ни върши работа, пък , че не била по-нов модел ще се наложи да го преглътнем засега.

   Благодаря за отзивите, наклониха везната със сигурност!

# 12
  • Мнения: 151
Gerik ] ще чакаме да се похвалиш тогава  Mr. Green а между другото е много хубава семейна кола  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт