Колко често боледуват тръгналите на ясла?

  • 1 530
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Инересува ме много дали и вие сте така, ние една седмица ходим, дори понякога петъка го пропускаме , защото са тръгнали сополите и вече кашля, после две седмици си стои в къщи като втората седмица е почти здрав но чакам да се стабилизира. Повечето деца ли са така или ние сме слаба ракия. Чудя какво да го правя, все се надявах че като съм го кърмила дълго ще държи ама нейсе.

# 1
  • Мнения: 7 723
малко ме е страх да се похваля, за да не предизвиквам съдбата, като кажа, че моята дъщеря тази година още не е боледувала. Вече втора година ходи на ясла , но миналата година боледуваше често. Мисля , че имунитета се калява точно чрез болестите. Не ме разбирай погрешно, но е факт, че дете в 1 клас, което е ходило на ясла и детска градина, боледува по- малко от дете, което си е стояло вкъщи.
Не се притеснявай- нормално е да боледувате- не сте слаба ракия. Давай му витамини, нещо за подсилване на имунната система Peace

# 2
  • Мнения: 4 629
Сина ми ходи от три месеца. Сега боледува за първи път, но не е нещо, което е "хванал" от яслата

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ходи от месец, боледувал е 1 път, но не е яслата причината, зарази се от свекър ми.
Ще видим по-нататък как ще стоят нещата

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Това за кърмените деца го остави  Stop Лично аз не съм наблюдавала те да са по- здрави от "другите"  Peace
Дъщеря ми ходи една седмица, една си стоя вкъщи с хрема. Тази седмица ходи и вече е със сополи. Този път обаче няма да я спра. Ако нещо ми се разкашля или вдигне Т, тогава.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 164
Ще следя темата. На Емма й предстои да тръгне на ясла.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Ходи на ясла от юни. Досега сме плащали само веднъж пълна такса. През останалите месеци е боледувал средно по веднъж, за по 2-3-5 дни.Сополи, кашлица, разстройство - стандартните WinkНе мисля, че е много Simple Smile
Първият месец беше ужасно - от 4 седмици е ходил само една Shocked

# 7
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ние ходим вече от 2мес и дори сополи не сме `хващали`,но да кажа,че сме 7деца в групата.И да се похваля,качихме 1-2 килца Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 505
На ясла е от месец март.Не боледува по-често,отколкото когато не ходеше на ясла.

# 9
  • Мнения: 809
И ние сме пет деца в група, но това не пречи резултатът да е 2:1 в полза на домуването.
Само да спомена, че детето ми почти не е боледувало досега, а е гледано доста "свободолюбиво". Дъжд, сняг - навън е, добре облечен, разбира се и не за дълго. Но откакто тръгна на градина просто не мога да го позная. Една седмица ходи, 2 е вкъщи.
 #2gunfire
Надявам се да не продължи дълго този период. На градина сме от септември. Тъкмо тръгне с желание, и хайде пак вкъщи и после наново адаптация...

# 10
  • Мнения: 186
Синът ми боледуваше много на яслите. Четири дни ходеше, на петия вдигаше температура. По същия начин продължи и в градината.
Не знам как ще е дъщеря ми. На ясли ще тръгне през пролетта. Да се надяваме, че няма да боледува толкова често.

# 11
  • Мнения: 3 861
Юлка, Калоян беше също така и когато тръгна на ясла през март стана страшно, възпали се трета сливица и беше болен нон стоп, ходи 1 месец и го спрях...Сега, от септември боледува значително по-малко, явно е изградил имунитет някакъв, всички минават през това, няма оправия

# 12
  • София
  • Мнения: 208
Всички деца боледуват в яслите.Като започнат 1ва група нещата се стабилизират,е пак ще има изпълнения,но по-рядко,да се надяваме Praynig

# 13
  • Мнения: 1 370
от както е тръгнал на ясла, вече 5 месец, винаги кашля и нослето му е пълно. Нищо не му помага

# 14
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
една седмица е на ясла, следва една/понякога две/ в къщи...

Общи условия

Активация на акаунт