Сутиен за бременни?!?!?

  • 10 456
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 209
Здравейте, мами! Интересува ме ползвахте ли специален сутиен, когато бяхте бременни и дали забелязахте някакъв ефект от това?  newsm78

# 1
  • Мнения: 902
Какъв ми ти специален сутиен.. С моя нищожен гръб колкото беz хич и огромен бюст съм доволна и на тия сутиени които си намирам.. ПОлzвах си преz бременността всичките мои сутиени.. с банели, спях преz вечерта със мек спортен сутиен беz банели.. мажех гърдите си с едно олио  на Джонсън и Джонсън и корема също.. корема ми не наедря много , гърдите също чАк до раждането си останаха същите .. (то при 70-75/Е няма накъде да едреят повЕче, си мислех... Да, ама като ми дойде кърмата... откачих.. бяха се надули като тикви и бях станали твърди като камъни... НО само zа седмица си върнаха пак старата форма.НО реzултатът от всичкото беше, че нито се "нацепиха" нито увиснаха,нито пък кожата им се отпусна.. всичко си е по старому ...
Така чЕ, мисля чЕ е много индивидуално zа всяко майче.И много zависи от формата и големината на гръдта.Просто носи това което ти е удобно..

# 2
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз си взех два спортни сутиена, безшевни и са ми страшно удобни. Peace

# 3
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
аз все още си нося един от моите сутиени- другите не ми стават, скоро и този ще сменя и се чудя дали да не си купя направо един за кърмачки. Е, щото се надявам на кърма.  Wink

# 4
  • Мнения: 155
От 4 месец на бременността сутиените ми започнаха да ме стягат в обиколката, а гърдите ми преливаха от чашките. Купих си един сутиен за бременни-памучен, безшевен и с голяма поддръжка от Mothercare. Продават ги и в комплекти по 2. Освен него си взех и един на Триумф. Водеше се спортен, пак с голям и широк ластик под гърдите. Много добре поддържаше и изкарах с него докато родих. Сега съм с кърмачески от Premaman. Според мен сутиенът е много важен за гърдите по време на бременността. В пробната на Mothercare има един плакат, на който е описано, че гърдите увеличават поне 3 пъти обема си по време на бременността и понеже нямат мускули е изключително рисково за външния им вид, ако не се грижим добре за тях през този период.
Успех!

# 5
  • Мнения: X
Ами аз си взех един на ОПАЛ, с банел и дантелка, на ПРЕСТИЖ (май) един мекичък с банели. Не съм много убедена обаче колко държат, добре ги чуствам иначе. Ще видим как ще е по нататък, може да купувам още някой.

# 6
  • Мнения: X
Привет на всички! Няма общо правило, няма еднакви гърди, всичко зависи от формата и размерите им "преди" и "след"...
С моя "икономисан от Господа" бюст бях свикнала на всякакви твърди чашки, силиконови подплънки и пр. "измами"  Twisted Evil
Още 2-3 месец гърдите ми увеличиха около 2 пути обема си, започнах да нося моите сутиени за подплънки без "пълнежите" им, после в 4 си купих памучен, български, само с банели.
Използвам единствено навън сутиен,в 90% от времето съм без. Не забелязвам увисване или погрозняване засега, гърдите ми си "стърчат" напред като силиконови  Simple Smile Чак ми е смешно.

След раждането съм решила да се снабдя с 1-2 за кърмене от Триумф.

# 7
  • Мнения: 2 818
Да, ползвам. Не е специален, но ми е много удобен, на ТСМ за 2лв Mr. Green (просто съм улучила някакво невероятно намаление). Не мога и да си помисля да ходя без, защото напрежението става още по-голямо  ooooh! Не че съм кой знае колко надарена, но и те ми тежат... а вече и се подпират накорема ми, когато седя, ако съм без.... Иначе все се каня да си взема на Триумф, ама така и не стигам дотам... но сигурно ще си взема. Иначе си имам за кърмене на Триумф и бях много доволна  Peace

# 8
 Здравей аз си купих два памучни, обикновени сутиена по 10лв. без банели, без нищо и са адски удобни. Струва ми се, че специализираните за бременни са малко скъпи. Въпрос на избор...

# 9
  • Мнения: 1 183
Аз си купих един на Mothercare,да вярно удобен е,но го слагам само като излизам,в къщи по-удобно ми е без сутиен Peace

# 10
  • Мнения: 2 897
Само след като родих си взех сутиен за кърмачки,иначе не,нямах кой знае колко голяма промяна в обиколката

# 11
  • Мнения: 372
Ползвах сутиена, докато бях бременна, а и сега продължавам /кърмя/, защото никой от сутиените ми не ми става  Simple Smile. А и сутиените ме стягаха ужасно и бяха страшно некомфортни, поне за мен.  Дали ще запази гърдите ми стегнати като преди? Съмнявам се.
 Слагам го като излизам основно, в къщи нося безшевни потничета.
 

# 12
  • Мнения: 6 164
Специално за бременни - не, за кърмачки има. Казват, че е хубаво през бременността да се избягват банели и подплънки. Аз си взех по-голям номер от тези, които си нося, но извадих банелите - убиваха ми.

# 13
  • Мнения: 4 629
Незнам какви са тези сътиени за бременни. Като бременна ми се увеличи чашката с 2 номера и носех по-голями сутиени. След това носех сутиени за кърмачки

# 14
  • Мнения: 1 878
Ми то винаги е добре гърдите да се чустват добре  Crazy, но аз лично не съм се престаравала - добре си ми беше с обикновен сутиен ....с дсва размера отгоре  Mr. Green

Виж класиката - сутиен за кърмачки определено не ми беше нито удобен нито ползван, нито сутиенен  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт