Вие ще го купите ли? Аз се чудя....

  • 4 633
  • 90
  •   1
Отговори
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Както сте забелязали може би аз съм малко луда на тема разни списания.
Бях пуснала преди време тема за новото сп.Моето дете и т.н.

Сега се чудя, видях рекламния банер на сайт-а на бг-мамма за Новото сп.Кенгуру, което ще излезе на 20 ноември и се чудя дали да го купувам. и вие какво мислите?

http://kangaroo.roditeli.info

Това ще е луксозно месечно издание за платежоспособни родители както пише в сайт-а, на цена 4 лв. и се чудя дали ще има материали за по-големи деца newsm78, че в сп.Моето дете, в бр.1 като, че ли преобладава инфо за по-малки деца и бебета.....

и все пак 4 лв до момента е най-високата цена са такова спец. сп. за отгл. на деца и затова се питам и се чудя.....

Дали накой от екипа на сп. не списва тук и да пише по-подробно (аз съдържанието го изчетох), но все пак да знам дали ще си заслужава, че какти писах аз съм малко куку на тема сп.

Преди редовно купувах Моето бебе и аз - вече - не
Купих бр.1 на сп.Моето дете - нещо не съвпадна съвсем с очакванията ми относно инфо за по-големи дечица

сега новото Кенгуру как ли ще бъде? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 446
Вече 2,5г. купувам всеки месец "Моето бебе и аз" - цена 3,50лв.. Вече не ме удовлетворява. Когато излезна "Моето дете" помислих , че ще пише вече за по - големи деца , но уви бях разочарована. Сега ми пускаш тази информация и се чувствам запалена. Мисля , че си струва!?Защо не?

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 12:13 от г-жа Анна

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
на сайта има съдържание на първи брой,като чели и в него ще преобладават статиите за по-малки дечица
Аз ще го купя да видя за какво става въпрос,нодали ще ми стане ежемесечно списание незнам:)

# 3
  • София
  • Мнения: 2 162
На мен съдържанието по заглавия ми допада. И аз ще го купя, за да го разгледам и ако ми хареса може още няколко броя. Но по принцип не купувам този род списания- търся информация предимно по интернет. Само ако нещо от заглавията на корицата ме грабне или вълнува в конкретен момент.
А що се отнася до цената- като гледам повечко страници ще е от Моето дете.

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
като ви чета сега, на мен малко ми трябва Crazy, май и аз ще го купя май по-скоро от любопитсво.
може май наистина да е повече страници ще видим.
наистина в крайна сметка любопитсвото ми ще ме накара да го взема.

силно се надявам да е интересно и да не е основно реклами, ясно , че без тях не може, ама дано е с мярка

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не бих го купила.Най-вече е обиден факта, че е за платежоспособни родители Crossing ArmsАми другите са по-малко родители ли?И за цената от 4лв., освен по-лъскава корица и снимки на скъпи бебешки продукти, едва ли биха представили нещо по-различно от останалите списания.Няма нещо ново коета да е открито и да се помести в това списание, малко ми прилича на снобарщина.
 По принцип за мен всички списания са едни и същи, предпочитам да си купя книга за отглеждане  на детето.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лио - не знам защо си мислиш, че в дадено списание би се публикувал някакъв нов материал за каквото и да е?!
Всичко, което се изнася е публикувано в НЕТ-а и само се преписва, превежда и редактира. Та в тоз аспект на размисли - знаеш как се ползва чичко Гугъл, с езиците си на ТИ, дерзай.  Peace
Ааааааа и за 4лв. си направи някъде собствен кеф или се почерпете с плодове.

# 7
  • Мнения: 328
Докато съществува този форум нямам нужда да си купувам подобни списания.
Ще го преглеждам, разбира се,чрез сайта!

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Биляна, Шани, и вие сте прави.

Както пише Биляна, и  на мен това не ми допадна малко, копирам:

Аудитория
Кенгуру е насочено към напредничави читатели, образовани и платежоспособни
, които се отнасят отговорно и сериозно към раждането, отглеждането и възпитанието на своите деца.

но аз както писах съм малко куку на тема хартия по принцип, и списания, но не всички разбира се.
и затова се питах дали ще има други, които ще го купят и каква ще е мотивацията newsm78

защото сте прави Биляна, и Шани, и двете, 4лв са си 4лв.

Ох, пустата ми слабост значи, сега и тези 10 дни до пускането на пазара.
знам, че може и да е глупаво, ама то ми е малко мания, знам ли.....

ама писаха и мами, моито ще го купят..... newsm78

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Много ми се виждат 4 лева за 70 страници/за сравнение последният брой на Ева, нищо, че е пълен с реклами е 290/, ама сигурно ще го купя.

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Много ми се виждат 4 лева за 70 страници

уж пише, цитирам

Обем — 90 страници.

в съдържанието виждам 70 и аз не знам всъщност колко стр. ще е newsm78

# 11
  • Мнения: 5 668
 FlutterКазвате че ви трябва списание за по-големи. Ами че то самото заглавие показва , че е за бебенца newsm78. Аз лично не бих си го купила. Ако нещо ме интересува мога да го открия тук, не мога по списание да си гледам детето. Party

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Пише, че има инфо за деца до 8 год възраст.

Списание Кенгуру е наръчник за съвременни родители, бъдещи и настоящи. С основни теми — зачеване, бременност, раждане и възпитание на деца до 8 години

не, никой не говори да си гледа детето по списание разбира се Wink, а чисто от любопитсво като нещо ново какво ще представлява и с какво ще е по-различно от останалите.

Разбира се, има За и Против, които лично аз приемам, аз и затова питам, да знам дали все пак ще има майки, които ще си го купят, да не съм само аз Лудото Ленче. Crazy

# 13
  • София
  • Мнения: 847
Ако съм се насочила към аудитория от образовани читатели, нямаше да напиша "акушер-генеколог"  Mr. Green

Иначе, бих го купила от любопитство, но сега ме вълнуват и двете теми - и бременност, и малки дечица. Но ако става въпрос само за дечица над 2-3 годинки, май няма да има повече от една-две статии и това определено не си заслужава 4 лв.

Що се отнася до запълване на празна ниша на пазара, точно пък темата да бременността не ми се струва да е такава - та тя преобладава в абсолютно всички подобни списания.

# 14
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Ами  какво да кажа и ти си много права Rolling Eyes
наистина 'акушер-генеколог'
и за нишата си права, знаеш ли мен малко ме подразни това

Списание Кенгуру няма аналог на българския пазар със своето качество, и цели да заеме празната ниша в тази област сред луксозните издания.

и това, че ще се разпространява в градове над 100 000 души

Разпространение — градове с население над 100 000 души.

ами останалите градове? newsm78

явно това ново издание се цели май в точно определене група родители

не е ли  малко снобско? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт