Детски маргарин ?

  • 866
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 849
Чували ли сте за детски маргарин ?На коя марка предлагат такъв ? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 7 803
що не ползваш масло  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 448
Дори и да има такова нещо, според мен ще е най-обикновен маргарин, само че с детска опаковка  Confused

# 3
  • Мнения: 4 621
Дори и да има такова нещо, според мен ще е най-обикновен маргарин, само че с детска опаковка  Confused
Това е и моето мнение

# 4
  • Мнения: 2 849
що не ползваш масло  Rolling Eyes
Имаме алергия и в попарата педиатъра ми каза да замествам кравето сирене с козе и маслото с маргарин .

# 5
# 6
  • Мнения: 750
Наместо маргарин защо не опиташ със зехтин?

# 7
  • Мнения: 27 524
Наместо маргарин защо не опиташ със зехтин?

Зехтин е супер, ама попара със зехтин...  Sick Става за солените яденета.

# 8
  • Мнения: 750
Ми предлагам само. Ако се капне малко в топлата попара?
Аз не съм давала още попара, макар, че Поля е на 9 и половина месеца.  Мисля като дам, да слагам масло или маргарин, а само със козе или овче сирене и с чай.

# 9
  • Мнения: 2 849
Благодаря за отговорите .Аз попарата я отлагам цял месец вече ,днес купих козе сирене и ще пробвам с малко маргарин , Praynigдано не даде пак реакция .Иначе за домашните пюрета ,ползвам няколко капки зехтин .

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
[
Зехтин е супер, ама попара със зехтин...  Sick Става за солените яденета.
  ThinkingМоже да стане, ако майката предлага попарата като солено ястие.Аз никога не я подслаждам и Александър си я хапва с кеф.

# 11
  • Мнения: 6 461
Мисля ,че става с обикновен маргарин. Peace

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Благодаря за отговорите .Аз попарата я отлагам цял месец вече ,днес купих козе сирене и ще пробвам с малко маргарин , Praynigдано не даде пак реакция .Иначе за домашните пюрета ,ползвам няколко капки зехтин .


Може вообще да не слагаш  маргарин, прави я само със сирене, чай и сухар, пак ще си е вкусно

# 13
  • Мнения: 5 362
За първи път чувам.По-добре слагай масло.

# 14
  • Мнения: 2 849
За първи път чувам.По-добре слагай масло.
Имаме алергия и в попарата педиатъра ми каза да замествам кравето сирене с козе и маслото с маргарин . Wink

Общи условия

Активация на акаунт