Бременност и тендовагенит

  • 1 036
  • 4
  •   1
Отговори
здравейте мили мами,
бих искала да споделите ако някоя от вас е имала подобен проблем...
като влязох в четвъртия месец се разви кошмарен тендовагенит на дясната китка...Sad
много боли и почти от нищо не минава...будя се нощем от болки Sad
кажете ми какво да правя

# 1
  • Мнения: 1 733
Отиди на лекар и опитай да се излекуваш, защото после като се роди бебчо, ще стане още по-зле. Все пак трябва да го носиш. Погледни сериозно на нещата и се посъветвай със специалист. Ние тук можем да ти помогнем само със съвети, но не можем да те излекуваме. Успех и лека бременност!  bouquet

# 2
  • Мнения: 5 026
 Това, което се препоръчва при тендовагенит  и е най-резултатно, е физиотерапия. А тъй като си бременна, повечето от процедурите са противопоказани (говоря най-вече за ултразвук). Може магнит. Слагай топъл комрес и мажи после с Репарил. Успех в лечението!

# 3
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз бях с тендовагенит на китката, но само нагревки предписват. Може би и фастум гел ми бяха изписали и стегната превръзка. Ходих с накитник и с времето ми премина. Иначе болките бяха кошмарни. Мъчно ми е като знам какво ти е. Дано бързо да ти премине. Успех.

# 4
Благодаря ви за съветите мили мами,
разбира се ще отида на лекар, за да видим какво ще ми предпише по-специално, но и аз съм чувала, че повечето процедури са противопоказни
ходя с накитник и си правя топли компреси, но болката е наистина кошмарна

Общи условия

Активация на акаунт