Искам да ви питам...Д-р Василев от втора градска болница

  • 797
  • 5
  •   1
Отговори
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Здравейте.
Искам да ви питам на какво мнение сте за Д-р Василев от втора градска болница.
Записах се при него да проследи бременноста ми.За сега нямам оплакване от него,но съм ходила само два пъти все пак и за това искам мнения от мамите които са били при него по време на бременноста и тези които са раждали при него.Искам да знам дали съм направила добър избор или да бягам докато е време newsm78 Надявам се да си разбира от работата,а да не е като този при които бях през първите три месеца.
  Моля Ви споделете си мнението за него Rolling Eyes


Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 10:31 от Ellypr

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
При него не съм раждала, но го виждах докато лежах там. Впечатлението ми е че си разбира от работата. Успех!

# 2
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
При него не съм раждала, но го виждах докато лежах там. Впечатлението ми е че си разбира от работата. Успех!

А можеш ли да ми кажеш как са стаите и тоалетните там?Има ли ВИП стаи и колко е престоя там?Или нещо повече,защото той иска да влеза в патологията за малко да ми наблюдава кръвното и защото урината ми не е много добре.

# 3
  • София
  • Мнения: 148
Мога да ти напиша цял ферман за патологията на 2 градска LaughingУсловията са доста прилични чистичко е стаите са с по 2 легла има хладилник за общо ползване.Повечето от акушерките са готини обаче нямаш право да излизаш освен през времето за свиждане,ако е по друго време искаш разрешение,ама в повечето случаи пускат.Не съм била при д-р Василев минаваше само на вечерна визитация когато е на смяна-нямам лоши впечатления.Питай за още подробности ако те интересува Peace

# 4
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Искам да питам- само изследвания прават нали?Имам предвит,че не преглеждат и не те бъркат от долу защото от такива  прегледи  ме е много страх по време на бременноста да не стане нещо с бебето.За това питам ако се саглася да постапя какво ще бъде. Rolling Eyes Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 148
Мен ме преглеждаха защото аз лежах там в 9-я и ме чакаха да раждам.Да ти кажа д-р Угрински и д-р Петрова са доста внимателни лекари според мен и няма за какво да се притесняваш,а и не е сигурно,че ще те бъркат.Като ми казаха,че трябва да влизам в болница аз също много се дърпах,но се оказа,че ако не бях влязла нещата можеха да станат много сериозни така че ти си реши кое е по-добре Hug

Общи условия

Активация на акаунт