Чувствате ли се грозна

  • 9 393
  • 120
  •   1
Отговори

Анкета

А?

Опции:

  • Бургас
  • Мнения: 5 897
`ми на, сред толкоз `убавици търся си сродна душа Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 611
Чувствах се гроzна, докато бях дебела  Confused Сега обаче съм слаба  Party

# 2
  • Мнения: 1 403
Понякога изпадам в такива мисли  Rolling Eyes ама мъж ми като ми каже две хубави думи и....   Crazy се 4увствам отново красива

Последна редакция: чт, 09 ное 2006, 16:13 от dorotey

# 3
  • Мнения: 1 616
Понякога се чувствам грозна. За жалост не мога да се похваля, че винаги съм в блестяща форма, а дори когато съм блестяща, не съм напълно блестяща! Wink С други думи, да живее декоративната козметика!

# 4
  • Мнения: 463
често се чувствам грозна, уморена, смотана и дебела.
всичко е въпрос на самочувствие.

# 5
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Не.Ако започна да се чувствам грозна ще сам изпаднала в депресия.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Сигурно няма да ми повярвате, но дори и на мен ми се случва!  Mr. Green
Много съм критична към себе си.

# 7
  • Мнения: 4 076
Никога и го казвам съвсем искрено.Понякога-както сега,болна съм Sad-знам,че не съм във форма-но в никакъв случай не виждам грозно лице в огледалото.Дори и край мене да се разхождат манекени в блестяща форма и грим,или някой да не ме харесва поради ...знам ли,не съм негов/неин тип,ЕГН и т.н...това изобщо не ме притеснява.

# 8
  • Мнения: 361
понякога,зависи от настроението  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 006
Оооо, и още как!
Чувствам се грозна, ама то е по-скоро състояние на психиката, а не реакция при визуализация в отразяващи повърхности!
Всъщност, и красива се чувствам по същите причини.

Да ви кажа право, досега не съм успяла да видя истински грозен човек - не знам как, ама във всеки виждам по нещо хубаво Peace
Айде, гръмнете ме сега! Mr. Green

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Чак грозна-не, ама чат-пат съм бая отрепана  Crazy, ама като мазна малко боички и лъсна фасадата  Mr. Green, пак съм си.... Василиса ....Прекрасна  bowuu

# 11
  • Мнения: 2 386
Чувствам се грозна, ама то е по-скоро състояние на психиката, а не реакция при визуализация в отразяващи повърхности!
Всъщност, и красива се чувствам по същите причини.


И аз така...

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Сигурно няма да ми повярвате, но дори и на мен ми се случва!  Mr. Green
Много съм критична към себе си.
сигурно няма да повярваш, но за тази фраза имам някакво "дежа вю" Laughing

# 13
  • Мнения: 11 747
Понякога и аз като по-горните,се чувствам тъпа,дебела,грозна и смотана! SickОсобено напоследък,че съм качила доста кила,а досега съм била все слаба! EmbarassedДобре,че от време на време се чувствам и хубава! bowuu

# 14
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ами,чак грозна не но понякога изпадам в разни размисли,каква бях-каква станах!Има моменти в който като се погледна в огледалото и видя повяхналата кожа от недоспиване,малките бръчици вече около очите и подпухналите очи,тогава се чувствам зле,но все още не грозна!

Общи условия

Активация на акаунт