в коя седмица се обръща бебто с главата надолу

  • 20 322
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 254
Здравейте мами,
аз съм в 33 седмица и бебето не се е обърнало, има ли все още шанс да си заеме правилната посока или вече е късно?

# 1
  • Мнения: 598
винаги има шанс. но ако досега не се е обръщало дори и за малко, виж в една от темите на септемврийки от тази година. там имаше на първа страница едни упражнения за майката, които помагат на бебето да се обърне в правилна позиция. Иначе моето си се обърна още някъде 6тия месец, но не се притеснявай. Намери тези упражнения и успех! Дано се обърне, че да ти е нормално раждането!

# 2
  • Мнения: 6 164
Има, и в последната е възможно да се обърне, нищо, че е тясно! Имаш още 7 седмици! Crazy Леко раждане!  bouquet

# 3
  • Мнения: 5 026
 Може да се обърне по всяко време. Моят бебо се беше обърнал още в 5 месец и така си остана. Леко раждане!

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не се тревожи дори и да не се обърне бебо ,ще ти направят секцио,което е по добрият вариант за раждане,по лесен и без лоши последствия .Леко раждане  Hug

# 5
  • Мнения: 1 183
Има шанс разбирасе  Peace,моят лекар ми каза,че по принцип до 35-та седмица трябва да се обърне с главичката надолу,не се притеснявай имаш време Peace

# 6
  • Мнения: 161
може да се обърне и в последния ден на бременността ти.така ми каза моята лекарка.иначе от седми месец някои бебчета се наместват главично и си остават така до края.при мен е така Flutter

# 7
  • Мнения: 1 104
На мен ми казаха, че бебето може да се обърне до 1-2 седмици преди термина. винаги има шанс.

# 8
  • Мнения: 706
4uvala sum,4e tryabva da se pulzi na 4 kraka: taka korema uvisva  i ima pove4e myasto bebeto da se zavurti i da se oburne,ako o6te ne go e napravilo. Probvai-ako ne pomogne, nyama i da navredi!

# 9
  • Мнения: 27
Може и в последния ден да се обърне не се притеснявай.Много зависи и колко е голямо ,размерите на таза може да си мине и като едно нормално седалищно раждане не се притеснявай затова са лекарите вярвай им.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз родих на термина си, а бебето се обърна с главата на долу два дни преди това.Колко сълзи изроних, че искаха да ми правят секцио. ooooh!

# 11
  • Мнения: 304
И аз имам същия проблем-бебето от пети месец си беше с главата надолу и сега изведнъж в началото на осмия се обърна седалищно. Това много не е притеснява тъй като и секцио да е не се тревожа. И понеже върви с една седмица напред едва ли ще се обърне-но знае ли човек-Божа работа Peace

# 12
  • Мнения: 6 461
Не се тревожи . Peace
Бебчо може да се обърне и в последния момент Peace

# 13
  • Мнения: 574
Може да се обърне и в последния момент!Не се притеснявай то ще си реши когато му е време!

# 14
  • Мнения: 2 126
Моето се обърна,спомням си,когато отидох на поредната консултация някъде началото на декември(терминът ми беше на 17-ти януари).Въпреки това положението му не беше подходящо за нормално раждане.
Ще се обърне бебчето ти спокойно.Даже знам, че се въртят по няколко пъти Peace

Общи условия

Активация на акаунт