Имате ли пластични операции?

  • 4 758
  • 101
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Не знам дали е пускана такава тема до сега, опитах се да видя с търсачката, но не успях...
Има ли някой от вас корекции по тялото/лицето? Как се чувствахте преди/след? Аз имам малка корекция на лицето, която, смея да кажа, промени живота ми. Simple Smile
Аз съм категорично "за" всякакви промени, стига наистина човек да се чувства добре в собствената си кожа...

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 620
Нямам, според мен нямам и нужда, особено пък на лицето Crossing Arms
Но и аз съм "за" пластичните операции,защото в повечето случаи повдигат самочуствието, и помагат за "избиването" на комплекси относно недостатъци, които в повечето случаи само ние виждаме(недостатъците де) Crazy

# 2
  • Мнения: 7 186
Нямам, иначе съм За, но ако човек наистина има нужда, така за щяло и нещяло да лягаш под ножа ми се вижда тъпо.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз нямам, но преди 5 години имах лека катастрофа, в която пострада носа ми. От тогава все викам, че пластичната операция ще е следващата инвестиция на мъжа ми, ама колкото повече ми се увеличава семейството, толкова повече ми се свидят парите. Mr. Green
Но съм ЗА.

# 4
  • Мнения: 765
 Нямам , все оЩе съм млада . След второто дете и като попремина определена възраст Ще си направя .

# 5
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Нямам. Против съм интервенцията да ти слагат нещо в тялото, като силиконов бюст. 
НО ако си крайно нуждаещ от операция поради здравословни причини съм ЗА. Или пък да ти отнемат някое друго килце,  стягане на корем и подобни-одобрявам  Peace

# 6
  • Мнения: 8 505
Нямам.Не изпитвам нужда от каквато и да е корекция.

# 7
  • Мнения: 1 424
Нямам  Mr. Green Аз не съм много "за" пластичните операции  Rolling Eyes според мен трябва да се правят само при истинска нужда, а не за щяло и нещяло да се ляга под ножа  Naughty

# 8
  • Мнения: 2 897
Нямам,все още съм млада и красива Mr. Green
След трийсетина години ще му мисля Wink

# 9
Нямам , все оЩе съм млада . След второто дете и като попремина определена възраст Ще си направя .
Peace напълно подкрепям! Почти съм го решила, само не знам след второто или след третото ще да е... Crazy

# 10
  • Мнения: 3 268
Нямам и се надявам да не ми се наложи.Приемам за нормални такива интервенции по здравословни причини,но иначе не.Моето тяло е моя храм.

# 11
  • Мнения: 1 243
Красотата в днешни дни е толкова изкривено понятие, че напълно разбирам хората,които предприемат интервенции само и само да заприличат на красивите каки от списанията и телевизията,които буквално ни заливат с перфектни мерки,големи гърди и коси и чипи нослета...Понякога се замислям как в действителност изглежда една фолкаджийка сутрин рано  newsm78
Не съм против пластичните операции,когато наистина имаш нужда от това. Както е случат на авторката.Променила е нещо,което цял живот я е притеснявало. Но да си сложиш изкуствени цици,само защото сега огромните такива са на мода -  Stop Все пак и при тези операции има риск за живота,а да не говорим,че пълната упйка съкращава живота

# 12
  • Мнения: 603
Нямам, според мен нямам и нужда, дано не ми се налага  Praynig .Не съм много привърженик на този род дейности,но понякога се налага .

# 13
  • София
  • Мнения: 1 621
Нямам пластични операции. Иначе съм ''За'' ако наистина има нужда от такива. Peace

# 14
  • Мнения: 730
а да не говорим,че пълната упйка съкращава живота

С колко години Tired
Защото имам една пълна упойка и мисля и да си повдигам самочувствието(разбирай бюста Wink)Още не съм решила със силикон или без,но задължително ще има пълна упойка Peace,че поне да знам колко долу-горе ще живея  Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт