бебешки маратонки

  • 650
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Здравейте момичета,
Моля ви кажете ми къде да намеря бебешки маратонки,които да са ортопедични и да са малък номер.Намерих на "Колев",но са от 19 номер нагоре и са големи на бебока.Някой купувал ли е на Найк и Адидас и дали имат малки.Въобще каквато и да е фирма,важното е да са маратонки и да са ортопедични ,и да имат малки номера.Благодаря ви предварително
Само да доуточня,че питам за София

# 1
  • Мнения: 6 164
Нашите са на Bical - имаше и No.16.

www.bical.com

# 2
  • Мнения: 2 663
Чиковските са такива, има ги във повечето магазини ,където се продава Чико.
Аз най-харесвам на GEOX, но не са ортопедични, имам едни и съм много доволна от тях

# 3
  • Мнения: 669
Има и на Найк, Адидас, Рийбок, Фила - въобще във всеки един спортен магазин, където сепродават маратонки има и малки номера. Например в Адидаса срещу Съдебната палата имаше преди когато аз търсех и 16 номер. Но не съм сигурна дали са ортопедични. Но аз прочетох много статии за това дали трябва да бъдат ортопедични, или не обувките, и точно за тази бобунка, която е по средата на стъпалцето.
Ние сме с Фила и не са ортопедични, но имам усещането че са му много удобни.
Незнам колко сте големи, и точно за прохождане ли ви трябват, и дали си се интересувала за предимството и недостатъците на ортопедичните обувки. Но смятам, че щом такива марки са си позволили да произвеждат такива номера обувки и да не бъдат ортопедични, значи не е противопоказно да се прохожда с тях.

# 4
  • Мнения: 6 164
enigma_gold, изчерпала си лимита от лични съобщения, отговарям тук:

Да, от Пинокио в Дружба 1 ги взех (защото аз съм от Дружба 2), но предполагам, че ги има и в други бебешки магазини. 30 лв.  Peace

# 5
Във всички спортни магазини(Адидас, Найк,Пума,Рийбоки т.н.) има маратонки малки номера, но те приличат по-скоро на буйки (с мека подметка). Зависи за какво ти трябват.Ако ще прохождате мисля, че трябва да са ортопедични, но ако са само за декорация както се казва ти трябват точно такива.

# 6
  • Мнения: 3 886
нашите са тези 18 номер и са и голями.нямат нищо обшо с номер18 на колев

Общи условия

Активация на акаунт