А с чадърената количка докога?

  • 559
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 238
Да ви кажа честно момичета все още съм много зависима от тази количка. Живеем в края на града, имам около 3 километра до центъра, а кола не карам. Автобусите са много нарядко. Хич не се виждам с 2 големи торби с покупки и Оли за ръка......
Но все пак тя вече е над 3 години...Та...докога така? Тя вече и количката и утесня- до 15 кила е само...
Вие как се справяте? А ако трябва да изляза някъде на обиколки и да вървя дълго е абсурд просто с Оливия за ръка- тя се измаря, иска да я нося и накравя става една...
Споделете как се справяте  Hug Hug Hug Hug

# 1
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Мисля, че може би ще трябва да я привикваш да върви,от една страна е много по-добре за детенце и от друга тя е вече една малка дама и е време да се отдели от любимата количка Simple Smile. Лично при нас ние не сме ползвали количка от както Валентина навърши 2 годинки. Просто я махнах количката. Правим си големи разходки,като в началто започнахме с по-малко разстояния и постепенно увеличавахме размера на маршрута, лесно свикна и да не се носим, сега може въобще да се сети ,че се е изморила. Ама и ние сме миньони малко на 3 г. и 3 м. сме 12 кила и 90 см и не ми тежи толкова много ако все пак се наложи да я нося.

# 2
  • Мнения: 4 629
Имаме тази количка:

http://www.joggingstroller.com/BOB-Revolution.pro

Мисля дълго да я ползваме - за ходене по магазините, зоологическата градина, паркове... Според мен си купи количка за по-голямо дете и си я ползвай докато детето ти има нужда

# 3
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Подкрепям. Уважавам родители, които са чувствителни към прага на издържливост на децата си. Щом возенето в количката прави разходката ви приятна и лесна...къде  е проблемът? Аз оставих нашата в Бургас, но следващото лято живот и здраве пак ще се возим с нея до плажа и на разходки из Морската. Всички чужденци с деца са с колички. Зимата избягвам возенето, защото се притеснявам от настиване. Все пак детето седи неподвижно, а вятърът го духа. Предпочитам да върви, за да се загрява и измаря, че и без това зимата разходките са по-къси.

# 4
  • Мнения: 7 474
Ползвали сме я до 2,5 г. , просто постепенно увеличавайте разходките, спирайте да почивате и ще свикне.  Peace

# 5
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Ако те притеснява количката купи триколка, която тя сама да кара или ти да буташ от зад, като се измори. Обаче тогава за багажа ще ти трябва приспособление, защото ще е трудно на ръка, а и скоростта на придвижване ще намалее.
Май по-добре си карайте с количката, докато на нея и харесва или докато се счупи Wink

# 6
  • Мнения: 967
аз имах накрая една сгъваема много лека количка,  дъщеря ми не се побираше вече истински в нея, но като се измори спирахме и тя сядаше да си почине (имаш си столче навсякъде с теб), иначе си возех тежките торби вътре Mr. Green

имам предвид тези най-евтините колички, като ги сгънеш стават като на бастун, можеш и на градски транспорт да ги качиш няма проблем.

# 7
  • Мнения: 1 238
Аз имам такава

 
и ми е много удобна, защото багажника и е голям и побира торбите с покупки, освен това количката тежи само 4 кила, има презрамка и може да се носи като сак през рамото. Идеална ми е, когато идваме в България, защото не тежи нищо и минава на бързо с багажа. Но наистина детенцето вече е големичко за тази количка...
Тук иначе до 6 годишни си ги возят, но на мен това ми се вижда неправилно.
А иначе лятото в България много хора се учудиха, че Оли е още в коликча. Но какво да я правя- не издържа на дълги разходки.
Благодаря ви много че ми отговорихте.

# 8
  • Мнения: 1 059
Нашата количка е Каролина на Чиполино и все още я ползвам когато ходим на дълги разстояния или когато ходя да пазарувам само дребния

Общи условия

Активация на акаунт