Има ли мами от Нова Зеландия?

  • 717
  • 6
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Понеже знам колко е трудно да се емигрира там а това е единствената страна в която сме единодушни със съпруга че ще отидем ако можем ми е любопитно как може човек да се промъкне да живее там без да е нобелов лауреат примерно. Подчертавам че и двамата сме с много търсени професии - съпруга ми е програмист а аз съм уеб дизайнер.

# 1
  • Мнения: 11 306
Сещам се за две - Maika и Rumyana са им никовете.
Заради часовата разлика може би няма да видят веднага, но със сигурност ще ти дадат пълна информация.

# 2
  • Мнения: 7 914
И аз за тях се сетих... влизат в седмичната тема Peace

# 3
  • Мнения: 818
Само да кажа,че можеш да намериш много инфо в алл.бг,има много обяснено всичко за там.

# 4
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Благодаря за отговорите. Дано се включат двете мами за да получа информация от първа ръка.

# 5
  • Мнения: 6
Здравей ето ти един сайт на, който можеш да провериш всичко за Имиграцията в Нова Зеландия http://www.immigration.govt.nz/Това е официалният сайт, така че не се притеснявай няма да те подведа и да права си, че такива професии като вашите се търсят много там, а и по цял свят. Провери за легална емиграция по точковата система, нужен е малко английски и желание от ваша страна да заминете, казват че било бързо и лесно:-))))
Поздрави Дани

# 6
  • Мнения: 378
Здравей ето ти един сайт на, който можеш да провериш всичко за Имиграцията в Нова Зеландия http://www.immigration.govt.nz/Това е официалният сайт, така че не се притеснявай няма да те подведа и да права си, че такива професии като вашите се търсят много там, а и по цял свят. Провери за легална емиграция по точковата система, нужен е малко английски и желание от ваша страна да заминете, казват че било бързо и лесно:-))))
Поздрави Дани
newsm10
Дани те е ориентирала много добре. В сайта ще намериш отговори на много от въпросите си. На нас ни отне горе-долу година да получим разрешение за официално пребиваване в страната и три години, за да получим гражданство, но последното вече го промениха на 5 г.

Късмет и успех

Общи условия

Активация на акаунт