как ще се занимавате през зимата???

  • 2 082
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
свикнахме само навън и сърцето ме стяга като задуха вятъра и паднат температурите. как ви минава времето през този сезон??? Thinking

# 1
  • Мнения: 7 831
Излизам с децата и зимата. Само когато има мъгла и е наистина много студено не ги извеждах (като бебета). Иначе с толкова малко дете, затворено в къщи си е трудно.

# 2
  • Мнения: 430
Ами, пак така.  Flutter
Е, не сме стояли по 5-6 часа, но добре облечено и опаковано в количката.... няма проблем. Маги спеше най-добре навън, в студа. Не сме пропускали ден и не е боледувала нито веднъж. Сега вече е на градина и май няма да ги извеждат навън през зимата.  Tired За съжаление. Иначе ако съм въщи, не бих попуснала ден за разходка на чист въздух.

# 3
  • Мнения: 6 461
Излизаме по разходки разбира се ,когато времето по го  бива (да няма мъгла,дъжд и мнооого голям студ),но разходките ни са по кратки.
В къщи сме над играчките ,разглеждаме книжки ......малко пред телевизора (някоя друга рекламка..... Mr. Green)
Ходим си по  гости с приятелки за да си играят децата ни .

# 4
  • Мнения: 2 407
Излизаме, нищо че е студено, само ако вали много си стоим в къщи.Ходим на Патиланци.В къщи тя си играе сама или с тате, ходим си на гости със съседката.

# 5
  • Мнения: 2 897
Пак ще излизаме-стига да не е непоносимо студено и да няма дъжд,мъгла или силен вятър Peace
А в къщи ще играем с играчките,малко детски филмчета,песнички,танци Winkмалко сън...и си минава времето Simple SmileВярно,по-добре си е на вън,но пак ще дойдат топлите дни Wink

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Добре че е интернета,най добрия приятел на човека ... Joy

# 7
  • Мнения: 186
През зимата също има хубави дни, които позволяват да се ходи на разходка. Ние почти цяла зима бяхме навън с малката. А когато е лошо времето, се събираме със съседката - децата ни имат един месец разлика и си прекарват много добре заедно.

# 8
  • Мнения: 2 159
надявам се да излизаме и зимата иначе ще издивея...
и да живее интернета Peace

# 9
  • Мнения: 354




надявам се да излизаме и зимата иначе ще издивея...
и да живее интернета Peace

И ние така newsm10

# 10
  • Мнения: 6 164
Ще изтрещяваме вкъщи. Пак ще излизаме, но в сравнение с лятото, когато седяхме по 8-10 часа навън, ще е живо мъчение. Ще си ходим на гости с другите мами по къщите! Peace

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 22:02 от Misty

# 11
  • Мнения: 902
АМи, ние сме и zимата поне по чАс навънка... с космонавтчето , щапка и ръкавички... ВечЕ се радвам като zавали сняг, на моята малка ще й е zа първи път снега така осеzаемо , миналата година беше още много малка...сигурно ще е веселео...а иначе съм й купила един кош zа играчки във формата на ковчЕже zа принцесиъ напълнили сме го с джунджурии , дребни играчки,колички , човечета, праzни кутийки от раzни интересни неща, книжки , и други такива... като е много студено и не е иzобщо zа иzлиzане й домъквам ковчежето в хола и я чучвам на zемята с него.. до мене . НА голямото одеяло. тя си играе, иzважда всяко едно нещо оттам , раzглежда го, кубчетата се опитва да слага едно върхгу друго, и така... вярно чЕ понякога й скимва да ми раzпердушини дисковете, ама ги подреждаме zаедно и аzсядам с нея на одялото да я zаиграя пак, после тя като се zадълбочи мога да ида да пусна пералнята да иzмия чиниите и т.н
Иначе...рисуване, строителче,кубчета... в zависимост колко ви е голямо човечЕто... Но и трябва поняокга да си му отделиш време и да си го zаиграеш..

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 20:25 от Mam4e Bandit

# 12
  • Мнения: 1 259
Дори и да е много студено поне за час излизаме. Ще си ходим на гости,ще играем на закрити места.

# 13
и за нас зимата ще е проблем, понеже бебчо се роди през август и свикнахме по цял ден да сме навън.....Аз съм твърдо ЗА разходките и през зимата, но ще е за по-кратко и двамата сигурно ще се побъркаме от скука

# 14
  • Мнения: 5 026
 Ами как-седим си в къщи, всичко се върти около проходилката, яденето и играчките Simple Smile При първа възможност и прилични време ще сме на вън.

Общи условия

Активация на акаунт