Детска очна клиника към МА

  • 951
  • 2
  •   1
Отговори
  • планетата Земя
  • Мнения: 109
Някой би ли ми казал къде точно се намира тази клиника и как става преглед на дете там? Предварително се записва час? По телефон? А знае ли някой телефоните там?
Детето ми има някаква прашинка в дясното оче, която не го дразни, но трябва да се извади. На частно ми искат 160 лв. и ако точно сега не бяхме мнооого зле финансово нямаше и да се замисля дали да ги дам. Та въпросът е дали в МА ще ми излезе по-евтино (с направление), има ли някаква клинична пътека? Много объркано написах всичко, но на всяка информация ще съм благодарна!

# 1
  • Мнения: 105
Клиниката е на Пенчо Славейков, в сградата на 2ра хирургия. Ето карта : http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=f5828d0cd3beb488cdff2b7c654a6e … ame=&size=4x3

Консултациите са в детския кабинет на гърба на сградата. Аз лично водих детето при Кемилев на частен прием. Цената е 20лв. Приема в четръртък от 16 до 17ч.

# 2
  • Мнения: 190
Входа е откъм бариерата, първо си взимаш номерче от регистратурата - при бариерата, в ляво, на първия етаж, добре е да отидете към осем часа, за да си вземете номерче. Детския кабинет е след бариерата в дясно, качвате се по едни сълбички.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт