Проблем с ваксините

  • 488
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 928
Мацки, имам следния проблем.
Онзи ден в яслата ми поискаха бележка за поставена последна ваксина Полиомиелит, или бележка ако е отложена, какви са причините.
Педито ни беше в болничен от около половин година, а преди няколко дни разбрах, че е починала  Flowers Rose Flowers Rose
Последната ваксина ДТК и капки Полиомиелит ни я сложиха още преди да тръгнем на ясла, сложи ги заместничката й. Самата тя ми каза, че малко пришпорваме нещата, но това са последните ваксини и скоро други ваксини няма.
Пратих мъжа ми за бележка от заместващата лекарка. Тогава са му казали, че трябва да си търсим друго педи, тя вече не е заместваща, защото нашата педиатърка е починала и са му връчили всички документи на детето, заедно с картона. В картона, обаче са пропуснали да отбележат датата на 3-тия прием какпи полио и от там идва цялото объркване. И това го хванах само, защото си водя личен имунизационен календар.
Сега обаче не знам какво да правя Tired
Някой знае ли дали има ли друг документ, освен картона на детето, в който се вписват всички ваксини или някаква ведомост. Как да доказвам, че ваксината е направена и просто не е отбелязана?
Малко объркано стана, но се надявам да сте ме разбрали. Не знам какво да предприема от тук нататък. Моля, помагайте  Praynig

# 1
  • Мнения: 1 455
Моята лекарка има компютър и там вкарва всички данни,освен в картона.Друго не знам.Дано всичко се оправи бързо.Успех! Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 558
Ще отидеш при докторката, която е поставила ваксината и тя трябва да оправи проблема.

# 3
  • Мнения: 928
Ще отидеш при докторката, която е поставила ваксината и тя трябва да оправи проблема.

Точно това е проблема. Тази ваксина е правена при сестрата към педиатърката, която почина. Сестрата вече не работи в тази поликлиника и не знам как да я открия. Затова се чудех няма ли някакви ведомости, където се отбелязва за кого точно е предназначена ваксината.

# 4
  • София
  • Мнения: 896
Има специална книга, в която се вписват ваксините на всички деца. Тя трябва да е останала в поликлиниката. Обърни се към директора.

# 5
  • Мнения: 928
Bise,   bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт