Кога запалихте цигара?

  • 2 316
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Кога започнахте да пушите пред децата си?

# 1
  • Мнения: 656
Пуша пред детето, но само наоткрито! Вкъщи не се пуши!

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 23:15 от lili27

# 2
  • Мнения: 1 233
Вкъщи се пуши само в кухнята, но детето не стои по принцип там изобщо.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И аз пуша само навън с бебка.Понеже в къщи се пуши само в кухнята,а тя шари навсякъде се е случвало да постои при нас по 30 тина минути,но е проветрено.

# 4
  • Мнения: 3 042
 newsm78 Щерката я кърмих до към 4м, след това пропуших отново. Докато я разхождах си пиивах кафенце с цигарка. Тя не винаги спеше значи тогава за пръв път ме е видяла да пуша. Mr. Green

За дребният не съм много сигурна, кога за пръв път ме е видял да пуша, защото пропуших зимата предимно на терасата, а той си стоеше вътре. Wink Но като тръгнахме пролетта по кафета със сигурност ме е видял - беше на 6-7м.

В къщи пуша или на терасата или в кухнята. Децата си играят в другата стая, но знаят какво правя. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 186
През цялата бременност не запалих цигара(преди това пушех 1 кутия за 2 дни),като се роди бебка успях да я кърмя само 2 месеца Cry и като ми спря кърмата-запалих.Сега пак пуша по малко Rolling EyesПред нея май само на вън,защото вкъщи не се пуши Naughty

# 6
  • Мнения: 6 390
Кога започнахте да пушите пред децата си?
Никога
но не пуша  Blush

# 7
  • Мнения: 2 936
Пуша пред детето, но само наоткрито! Вкъщи не се пуши!


 Peace вкъщи може само на терасата  Mr. Green защото само аз пуша.....

# 8
  • София
  • Мнения: 2 160
През цялата бременност не запалих цигара(преди това пушех 1 кутия за 2 дни),като се роди бебка успях да я кърмя само 2 месеца Cry и като ми спря кърмата-запалих.Сега пак пуша по малко Rolling EyesПред нея май само на вън,защото вкъщи не се пуши Naughty

Ей, ама и при мен е точно така.Поздрави smile3525

# 9
  • Мнения: 5 362
Буболина,много благодаря за темата! HugДнес си мислех да пускам такава,защото и аз се питах същото.
Аз пуша отвън.В стаята пред детето никога.У дома сме спрели да пушим,от както се е родила малката.А иначе през бременността не съм пушила.Започнах ги чак Кали като направи годинка.И за какво, да ме питаш,и аз не мога да ти кажа...?!?Явно навикът не ми се е изкоренил или пък имам слаба воля,знам ли?!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
И аз не пуша  Embarassed

И аз пуша само навън с бебка.Понеже в къщи се пуши само в кухнята,а тя шари навсякъде се е случвало да постои при нас по 30 тина минути,но е проветрено.

Аз съм на мнение, че пушачите не могат добре да разберат кога е проветрено. Просто са свикнали и не усещат. Непушачите веднага надушват стая, в която се е пушило дори преди няколко дена. Така че думата "проветрено" е много относителна Simple Smile Не го казвам с лоши чувства, само като факт  Hug

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 02:41 от ЗлаВещица

# 11
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Отказах цигарите като забременях и все още не пуша, не смятам и да ги започвам отново. Мъжа ми пуши на терасите, вкъщи е табу да запали някой.

# 12
  • Мнения: 2 677
Само навън!  Peace
Иначе пушех и докато съм бременна, пуша и сега....  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 5 391
Вкъщи не се пуши по принцип, какво остава сега, когато имаме дете.

# 14
  • Мнения: 113
Отказах цигарите като забременях и все още не пуша, не смятам и да ги започвам отново. Мъжа ми пуши на терасите, вкъщи е табу да запали някой.
Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт