Подарък за юбилей - 60 години!

  • 8 789
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 883
Моля, помагайте! Свекъра ми има юбилей на 16.11. Става на 60 години. Не можем да му изберем подарък...Обикновен, непретенциозен, скромен... Много добър човек и аз много го уважавам. Но за първи път ще ходя на юбилей. Има ли някакви задължителни или традиционни подаръци? Какво може да се подари ...  newsm78
Моля, помагайте, докато име време!

# 1
  • Мнения: 1 073
Хубав часовник.

# 2
  • Мнения: 883
Ръчен, нали? Да, може... как не се стих!

# 3
  • Мнения: 1 108
Може също така ако е любител на виното - да му вземете хубава стойка за вино + някоя отлежала бутилка винце

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
апарат за кръвно
лозарски ножици
заваръчен апарат
ел. трион
риза
кожен портфейл
тиранти
ръчен масажор
кубински пури(ако е пушач)
...
...

# 5
  • Мнения: 883
А днес в един магазин ми казаха, че не било удачно да му вземаме часовник. Особено за юбилей. Означавало, че времето му изтича... Embarassed Направо ме притесни тая жена...

# 6
  • София
  • Мнения: 2 019
И баща ми този месец прави 60 години, но ние с брат ми сме решили да му направим парти. Събираме роднини и приятели без той да знае и... изненада  Grinning
А за часовника и аз мисля, че е хубав подарък. На мама за 50г. й подарихме часовник, на брат ми и зълва ми за 30г. също. В събота зет ми има РД и всички присъстващи ще му подарим фотоапарат.

# 7
  • Мнения: 7 474
dididi дай ориентир до колко пари newsm78
Ако има място един люлеещ се стол например Hug

# 8
  • Мнения: 883
Ами... до 50 лв на този етап. А ако е над 50 може да се комбинираме с девера.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 019
Сега се подсетих от една друга тема. Във фотото пред блока слагат снимки на тениска. Мисля да му подарим една тениска с двете му внучки на нея. Може и вие да направите нещо такова.

# 10
  • Мнения: 883
Да, това е невероятна идея! Дали ще има в Плевен или в Търново такова фото? Защото тук няма... Sad Като допълнение към подаръка...  Wink Предполагам, че не е над 10-15 лв.

# 11
  • Мнения: 1 883
На моя свекър за юбилея -50 г му подарихме мобилен телефон

Общи условия

Активация на акаунт