Подаръци-какви?

  • 1 358
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 604
Здравейте искам да помоля да ми помогнете: мъжа ми и най-добрата ми приятелка имат рождени дни на 16 и 21.11, но идея за подаръци - никаква! Дайте съвет какво да купя? И двамата обичат по-лъскави неща, а определени суми за подаръците нямам! Чакам свежи идейки! Hug

# 1
  • Мнения: 4 187
За него - комплект за мини голф !
За нея  - ефектно бижу или аксесоар !

# 2
  • Мнения: 1 448
Идеите ми са по-скоро практични, отколкото лъскави, но все пак...

За него - чаша с твоя снимка, стилен портфейл /ако има нужда от такъв/ или нещо свързано с хобито му  Laughing

За нея - талон с предплатени козметични процедури - сауна, солариум, масаж, голям и красив албум за снимки, някакви пухести, сладурски пантофи

Дано съм била полезна   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 5 604
За него - комплект за мини голф !
За нея  - ефектно бижу или аксесоар !
А от къде мога да купя такъв комплект за мини голф?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 679
За нея може и талон за пазаруване от някой магазин с определена стойност.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 019
И мен ме интересува комплекта за мини голф. Може ли някой да каже къде се продава и колко струва?

# 6
  • Мнения: 4 187
За него - комплект за мини голф !
За нея  - ефектно бижу или аксесоар !
А от къде мога да купя такъв комплект за мини голф?


Малко късен отговор, но все пак. Тук във Варна има едни бутици "Калина", където има аксесоари за дома, ефектни и нестандартни. Аз лично съм купувала от там, но съм виждала въпросният комплект и в магазин за пури, вина и прилежащите към тях принадлежности (ама че го обясних).

# 7
  • София
  • Мнения: 2 019
Благодаря за отговора, но съм голяма шматка Crazy Аз си мисля за офис голф. Прерових нета и нищо не намерих, само в Gift.bg. Май ще пусна тема във форума.

# 8
Идеални мини голф  пътеки за дома или офиса могат да се закупят от www.minigolf-bg.com както и миниголф оборудване

Общи условия

Активация на акаунт