Четката-сeшоар на Rowenta

  • 857
  • 8
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 448
Ще следя темата, ако е сполучлива и аз ще си взема  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 6 779
Да,аз  bowuu Ето моята тема,там съм споделила впечатленията си  Grinning http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137815.0

# 3
  • Мнения: 78
Да,аз  bowuu Ето моята тема,там съм споделила впечатленията си  Grinning http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137815.0

да те питам-не се ли наелектризира косата ? така са ми споделяли...
ами не ти ли е слаба мощността? например моят сешоар е 1800W ,а си мечтая за още по-мощен..хеххеххе Embarassed Laughing Laughing Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 6 779
Наелектризира се,но и сешоар и четка да използваш пак се получава същият ефект.Имам чувството,че зимно време и нищо да не ползваш пак се наелектризира  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 266
Наелектризира се,но и сешоар и четка да използваш пак се получава същият ефект.Имам чувството,че зимно време и нищо да не ползваш пак се наелектризира  Rolling Eyes
Аз си взех сешоар с йонизатор и мисля че се справям  в доста голяма степен с наелектризирането на косата (Philips 1900W). Има и такава четка- маша с топъл въздух с йонизатор, пак на Philips, но четката не се върти автоматично. Elix, забравих да ти честитя четката на Rowenta в твоята тема. Със здраве да си я ползваш, и аз я сложих в списъка на покупките за Коледа. Сподели нови впечатления, моля те, надявам се да са отлични и вече съвсем да си се специализирала в употребата й. smile3501

# 6
  • Мнения: 78
оо,мн се радвам,че си доволна.. аз смятам да си взема този от 2000W.и вече ще се наканя  Grinning мерси за мнението  bouquet

# 7
  • Мнения: 266
оо,мн се радвам,че си доволна.. аз смятам да си взема този от 2000W.и вече ще се наканя  Grinning мерси за мнението  bouquet
За дълга коса е перфектен. Много бързо се изсушавам с него (нали все бързаме...), а и има турбо функция, с която още по- добре става. Като се поизсуши, може да намалиш мощността с една степен, за да не изгаря косата. Много е мощен сешоара! А и когато фиксираш прическата е по- добре на по- слаба струя. Има и функция SET  за фиксиране със студен въздух, но аз не я ползвам. Йонизатора също ползвам накрая- при поизсушена коса и тя изобщо не хвърчи  и не се наелектризира. Наистина си заслужава. Успех!

# 8
  • София
  • Мнения: 6 779
Наелектризира се,но и сешоар и четка да използваш пак се получава същият ефект.Имам чувството,че зимно време и нищо да не ползваш пак се наелектризира  Rolling Eyes
Аз си взех сешоар с йонизатор и мисля че се справям  в доста голяма степен с наелектризирането на косата (Philips 1900W). Има и такава четка- маша с топъл въздух с йонизатор, пак на Philips, но четката не се върти автоматично. Elix, забравих да ти честитя четката на Rowenta в твоята тема. Със здраве да си я ползваш, и аз я сложих в списъка на покупките за Коледа. Сподели нови впечатления, моля те, надявам се да са отлични и вече съвсем да си се специализирала в употребата й. smile3501

Мерси много  Hug все пак ти много ми помогна с инфо.Още има да се специализирам,само 2 пъти съм се фризирала досега  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт