Заплаха ли сте за себе си и как се справяте с битовите инциденти?

  • 3 538
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Как се справяте с рязането, кълцането, гладенето и срещите с тока? Имат ли срещите ви с простите домакински действия криминален изход? Ако пипнете пералнята тя напада ли ви? Споделете истински случаи из бурното си домакинско съществуване, а всички останали ще се посмеем.

# 1
  • Мнения: 3 405
Редовно ме напада печката Mr. Green. Резултат - прегоряла храна и съдове за боклука, а миризмата... нямам думи Sick
Вече имам само една тенджера и две тавички - една малка и една голяма.

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Не знам до колко е битов, но ми се случи преди около година и половина- две.
С приятелката ми бяхме на по бира и решихме да продължим у тях. Тя си беше с колелото. Първо реши да мине за цигари през едно магазинче и се разбрахме аз да направя няколко кръгчета с колелото и да се чакаме у тях.
Карам аз, а то тъмница, също така никога не съм била кой знае колко добра колоездачка. Решавам да мина през лайсната за колички на едни стълби.
Всичко много хубаво, но лайсни НЯМАШЕ!  Shocked
Резултатът- моя милост в полет, приземих се върху капака на една кола. Но...в колата имаше ЧОВЕК  Shocked
Заклевам се, той беше в пъти по-уплашен от мен. Пита ме "ти..ти ти...от къде дойде..?"
Извадих си цигарите, а те смачкани  ooooh! и му поисках огънче.
От колелото нищо вече не ставаше, приятелката ми като ме видя в какъв вид пристигам и щеше да се тупне. На другия ден минахме през мястото Х- оказа се, че стълбит са били високи 2 метра  Crazy
2 седмици си ходех с почти изцяло синьо лице. Мъж ми до ден днешен ме бъзика.

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Имам само едно летене от включване на електрическа скаричка. Прелетях през цялата кухня. От тогава се смахнах съвсем и косата ми се накъдри.  Mr. Green Освен това врачувам на боб и кафе. Flutter
Сравнение с мъжа ми съм пълен аматьор, обаче. Той е по битовите злополуки. Ние сме свикнали с детето да чуваме от тук, от там из къщата "Тря-я-я-яс!". И после: "О-о-ох!".  Mr. Green
Най-голямата ми мъка е любовта на мъжа към турското кафе. Редовно слага джезве на котлона и го забравя за цялата нощ. Или пък го изкипява (със захар). У нас винаги е топло и мирише на карамел, уют, ви казвам. Laughing
П.П. Не искал да имаме печка с керамичен плот, защото се пукал "само, като го погледнеш накриво". Белким не зная аз неговия крив поглед, дето ми бастиса втора печка вече.  Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 8 917
Понякога съм заплаха - ами,кротвам се или излизам навън Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 447
Га бях по-млада и пламенна, са ми гърмяли в ръцете маша, котлони и 2 ютии. Откак улегнах обаче, ме заплашват единствено тенджерите - сложа нещо на печката, отдам се, разбираш ли, на майчински задължения или на форумски и по някое време айдеееее... отбор пожарникари идват да пием кафе  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Доста често като мия чаши ги чупя в ръцете си,такова миене им удрям,че останах без чаши. Crazy

# 7
  • Мнения: 5 299
А, имам да.

Един хубав ден бях твърдо решена, да поправя кабела на нощната лампа. Понеже нямаше щепсел, разходих се из нас, отрязах си от един вентилатор, и едно радио. Та - режа кабела, свързвам жиците, облепвам ги с изолирбан - включвам - дава на късо и гърми. Така втори и трети път, докато се появи баща ми и ми обясни, че трябва да изолирам жичките поотделно. Blush Иначе бях много упорита, и сигурно щях да орежа всички щепсели из нас, ако не се беше появил баща ми . Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 006
Не знам до колко е битов, но ми се случи преди около година и половина- две.
...Всичко много хубаво, но лайсни НЯМАШЕ!  Shocked... Но...в колата имаше ЧОВЕК  Shocked
Заклевам се, той беше в пъти по-уплашен от мен. Пита ме "ти..ти ти...от къде дойде..?"... и му поисках огънче....2 седмици си ходех с почти изцяло синьо лице.

Ерика, смяла съм се глас... smile3532 Особено на ти откъде се взе и му поисках огънче.Следващия път гледай да не се срещнеш с товарния влак. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 3 405
Да изклюкаря една моя колежка от студентските години. Искала да изпуши един фас, ама нямала огънче и си пуснала бързоварчето, то щяло да й служи за запалка.  В следствие на което се сдоби с наранено око Sunglasses Бързоварчето гръмнало точно, когато се навела с цигарата към него. Ходихме й на свиждане в очното отделение на болницата. Беше като пират, с превръзка на окото.

# 10
  • Мнения: 7 474
Да чукам на дърво , все още не съм заплаха за себе си  Whistling поне не сериозна Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Много изпускам посуда и като почна да правя нещо, се чува едно дрънчене и звънтене....(и псувни). Загарям, заливам, кипя....Ако шия, се убождам. Абе, не съм създадена за работа аз... Naughty

# 12
  • Мнения: 5 577
Аз само си рендосвам ноктите и кожите в салата от зеле с моркови, но това не е сериозна заплаха. Иначе не, но аз съм много смела - оставям си фурната да готви и излизам.

# 13
  • Мнения: 3 098
Редовно правя пожари в кухнята.Само това ми е проблема,ниЩо друго не може да ми се опъне.
И за останалите истории съм много стриктна.
Затова и оЩе не мога да разбера с пожарите заЩо така става? Laughing Mr. Green Laughing

# 14
  • Мнения: 4 665
Редовно изтървам включения сешоар в банята, изпорязвам си всичките пръсти,докато се опитвам да отворя някой буркан. Когато ми се налага да сменям крушките редовно се паря и май е това....А нееее, най-ми е любимо да мия пода в коридора и хлъзвайки се да се изпльоскам по гъз

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 00:08 от Kasidy

Общи условия

Активация на акаунт