Мъжка гривна - кожа и злато

  • 4 759
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 045
Оф аз пуснах една тема ама нямаше предложения та я местя тук с надеждата някой да даде идея  Tired Искам хубава мъжка гривна , цената няма значение просто да е нещо което си заслужава  Hug

# 1
  • Мнения: 574
На мен ми харесва,мъжът ми има такава само не разбирам какво точно те интересува относно гривната!Последните години са страшно популярни и има много модели!

# 2
# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
............с надеждата някой да даде идея  Tired Искам хубава мъжка гривна , цената няма значение просто да е нещо което си заслужава  Hug


Идея за модел, златар или магазин?

# 4
  • Мнения: 1 045
............с надеждата някой да даде идея  Tired Искам хубава мъжка гривна , цената няма значение просто да е нещо което си заслужава  Hug


Идея за модел, златар или магазин?

Ами магазин , където има хубави модели не турски истории  Naughty Сега надявам се ме разбрахте  Rolling Eyes

secretgarden 10 х  благодаря    bouquet

# 5
  • Мнения: 2 161
Оф аз пуснах една тема ама нямаше предложения та я местя тук с надеждата някой да даде идея  Tired Искам хубава мъжка гривна , цената няма значение просто да е нещо което си заслужава  Hug
Нещо такова ли искаш?


# 6
  • Мнения: 2 407
Идейте на Шанел са много хубави.

# 7
  • Мнения: 1 045
Оф аз пуснах една тема ама нямаше предложения та я местя тук с надеждата някой да даде идея  Tired Искам хубава мъжка гривна , цената няма значение просто да е нещо което си заслужава  Hug
Нещо такова ли искаш?




Да Да Да  smile3521  От доста време търся , но навсякъде едни и същи турски боклуци ... Затова питам някъде ако сте виждали нещо хубаво да свиркате   bouquet

# 8
  • Мнения: 2 161
Десика,разгледай този сайт.Има страхотни попадения,освен това не са турски боклуци.

Общи условия

Активация на акаунт