аксесоари за кухня

  • 4 782
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Имам предвид онези хромирани пръчки, които се монтират на стената и на тях се окачат най-различен набор от неща. Thinking

Удобни и практични ли са или просто моден кич?
Лесно ли се поддържат?
Или си остава по-добре всичко да си е прибрано по шкафове и чекмеджета?
Как е при вас?

Благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 038
Ние имаме такава пръчка на стената над мивката,сложила съм сушилня от същият тип,както и поставка за вилици и лъжици.На мен лично ми харесва,спестявам пространството отдолу,практично е и е лесно за поддръжка,не ми се налага да вдигам за да подсушавам ,както е при другите сушилни. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 631
Нещо не разбрах  Embarassed - на пръчката са ти сушилниците и се отичат в мивката ли? Такова не съм виждала... Може ли снимка - заинтригува ме! Виждала съм напр. съдове с подправки, прибори да се окачват на тях.

# 3
  • Мнения: 1 038
Нещо не разбрах  Embarassed - на пръчката са ти сушилниците и се отичат в мивката ли? Такова не съм виждала... Може ли снимка - заинтригува ме! Виждала съм напр. съдове с подправки, прибори да се окачват на тях.
На пръчката ми е окачена сушилнята,не се отича в мивката,на самата сушилня си има отдолу една прозрачна пластмасова табла,водата се събира там,само издърпвам и изливам водата в мивката.Ще ти пратя снимки,но нека само ги извадя тези дни. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 631
Ама, продават ли такива сушилни!?  newsm78 Колко съм изостанала...! Embarassed

# 5
  • Мнения: 1 038
Ама, продават ли такива сушилни!?  newsm78 Колко съм изостанала...! Embarassed
Продават да,аз си я взех от Бриклаж,има всякакви такива джунджории,не беше и много скъпа около 30 лв.

# 6
  • Мнения: 505
Удобна и практична е, може и без нея разбира се, но все пак си е още едно използваемо място. При мен на нея виси поставка с руло хартия и една кошничка в която поставям разни дребни неща, които са ми винаги под ръка, на кукичките виси кърпа, а от време на време си закачам и по някой прибор там.

# 7
  • Мнения: 4 202
На мен лично много ми допадат тези аксесоари, дори на своя глава ги купих, защото приятелят ми не ги искаше,
но в крайна сметка той ги монтира  Mr. Green

Нашите са такива http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/22_42/products_id/297

# 8
  • Мнения: 3 211
И ние имаме сушилня за чинии и кошничка за изцеждане на прибори.
Имаме и поставка за хартия. Искам да си купя и пръчка с бурканчета за подправки. Харесах си едни, но не ми се дават 46лв.

# 9
  • Мнения: 498
Имам такива аксесоари. Монтирахме ги миналата година и съм много доволна. На тръбата имам окачена сушилка за съдове и друга една ъглова, на която подреждам подправки. За сведение ъгловите имат един недостатък - леко провисват, когато се подредят нещата на тях тъй като окачването на тръбата е само от едната страна. Като ги разглеждате ще разберете за какво говоря. Нещата ги има и в Бриколаж и в Практикер и внимание с различни цени са, т.е. на едното място бяха доста по-евтино, когато ние купувахме, но не знам на кое от двете. Имам също кукички за окачване на прибори. При домакинските аксесоари бяха скъпи, при строителните обаче ги има абсолютно същите по 10 бр. в пакетче за стотинки - български.

# 10
  • Мнения: 1 212
Ама, продават ли такива сушилни!?  newsm78 Колко съм изостанала...! Embarassed
Продават да,аз си я взех от Бриклаж,има всякакви такива джунджории,не беше и много скъпа около 30 лв.

Да и моята е оттам...бяха на промоция доскоро  Wink
Можеш да отскочиш и до АЙКО  : там също ги има thumbsup

Аз съм съвсем " пресна-пресна" потребителка на тези аксесоари, но много ми допадат, като определено не ги разглеждам като моден аксесоар....обичам да имам пространство, а те според мен пестят именно такова....особено сушилнята и аксесоара за кухненска ролка..

Една препоръка само ако се пазаруват от БРИКОЛАЖ........
там ти сам си окомплектоваш каквото е необходимо и не бива да забравяш тапите за накрая и то тапи които да стават за пръчката която си взел.....аз затова препоръчвам АЙКО....културна работа - казваш какво искаш и ти го носят готово. newsm10

# 11
  • Мнения: 397
На мен лично много ми допадат тези аксесоари, дори на своя глава ги купих, защото приятелят ми не ги искаше,
но в крайна сметка той ги монтира  Mr. Green

Нашите са такива http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/22_42/products_id/297
И ние имаме такива вкъщи - много добра работа ми вършат!

# 12
  • Мнения: 7 640
а на мен много не ми харесват- много ангажират окото с блясъка си

# 13
  • Мнения: 1 212
а на мен много не ми харесват- много ангажират окото с блясъка си

А  дано на моите само това им е кусура' !  Wink

# 14
  • Мнения: 924
Да, удобни са. Само не ги слагай над/до котлоните, защото ще са постоянно мазни.

Общи условия

Активация на акаунт