За секса след раждането!!!

  • 1 430
  • 34
  •   1
Отговори
Здравейте незнам дали точно тук е мястото на тази тема но карай!
Споделете колко време след раждането(нормално не секцио) правихте секс?
И как беше първият път?
 newsm78

# 1
  • Мнения: 2 109
въпреки че раждах секцио, ужасно ме болеше (не операцията) до 6 м и беше невъзможно. иначе пробвахме за пръв път около 2 м след раждането.  сега вече (8 м) е ок.
трудно се намира момент, да не сме умор ен и,заспали, недоспали и не на работа, но се случва все пак.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 876
2 месеца!
Отврат Sick
Нещо като ВТОРИ-ПЪРВИ път Mr. Greenако ме разбираш

# 3
MNOGO CHE BOLI NO TAKAV E JIVOTA KATO CHE HE VI E ZA PARVI PAT

# 4
  • Мнения: 5 299
2-я месец, но защото бяхме разделени тогава, и нямаше възможност за по-ранен секс Mr. Green Нямаше никаква разлика от преди и след. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 509
Един месец след като родих.Нямаше разлика.

# 6
Ох,то май е много различно!Аз се бях настроила че ще ме боли и си ме боля,но на следващия път всичко си беше ОК.Дано нямаш много шевове след раждането. Те болят.Успех!! Peace

# 7
  • Мнения: 1 568
Нямаше проблем при мен,стахувах се,но се оказа напразно!  От както родих обаче се чувствам по-готова и зряла,за секс от преди!

# 8
  • Мнения: 2 019
2месеца

# 9
  • Мнения: 6 164
И аз май 2 месеца newsm78 - буквално беше все едно съм девствена! ooooh! Tired

Да не кажа даже, че още се чувствам така в първите 1-2 минути от секса!  Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 6 461
Около 2 месеца след раждането.

# 11
  • Мнения: 45
Около 2 месеца след раждането,не посмях по-рано,защото епизиотомията ми създаваше дискомфорт дълго време.Беше ужасно болезнено.От тогава-само с овлажняващ гел,сигурно тази промяна се налага,заради кърменето.Дали нещата ще се прменят постарому след като приключи кърменето!? newsm78 Ще видим.А някой може и да сподели от опит!

# 12
  • Мнения: 379
моето раждане премина без никакви шевове и разкъсвания,така че нямаше защо да се пазим дълго време и го направихме на 15-тия ден.малко болеше,но след 2-3пъти пак си влизаш във форма Blush

# 13
  • Мнения: 346
Около 2 месеца след раждането,не посмях по-рано,защото епизиотомията ми създаваше дискомфорт дълго време.Беше ужасно болезнено.От тогава-само с овлажняващ гел,сигурно тази промяна се налага,заради кърменето.Дали нещата ще се прменят постарому след като приключи кърменето!? newsm78 Ще видим.А някой може и да сподели от опит!
При мен е по същия начин.

# 14
  • Мнения: 5 401
Аз родих нормално, с малко външни и вътрешни шевове. Пробвахме на втория месец, но и двамата ни болеше, затова отложихме и чааааак преди седмица се престрашихме. Доста ме болеше, надявам се следващия път да е по-така...  Sick

Общи условия

Активация на акаунт