Предпочитам да съм дебела!

  • 1 584
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 435
http://www.nonblond.com/mambo/index.php?option=com_content&t … 218&Itemid=33

 Това дали е истина или е фотошоп?

# 1
  • Мнения: 1 212
 БРРР, незнам  newsm78, но със сигурност прилича на анорексия !

# 2
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Обработвани са фотосите, виждам съвсем добре и без очила.  Sick

# 3
  • Мнения: 1 881
Фотошоп е мисля. Няка как да има такива манекенки Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 15 435
Обработвани са фотосите, виждам съвсем добре и без очила.  Sick
Чак пък на скелети да ги направят, не знам как ще стане?

# 5
  • Мнения: 11 607
Леле, защо отворих тази страница точно преди да си легна да спя... Ами ако сънувам кошмари! Кошмарно е! С или без фотошоп! Не е изключено някъде да съществува!

# 6
  • Мнения: 275
дори и да са обработвани кадрите , да се замислим, че това е все по-често срещан проблем. Да не дава Господ.

# 7
  • Мнения: 5 299
Точно тези снимки са минали през Фотошопа. Но и да си дебела, пак не е за предпочитане ooooh!

# 8
  • Мнения: 7 640
дори и тези да са обработвани, има такива необработвани.
Това са болни жени, не манекенки.

# 9
  • Мнения: 2 550
Точно тези снимки са минали през Фотошопа. Но и да си дебела, пак не е за предпочитане ooooh!

ще те изям...дори и да си пухкава   bouquet

п.с. май е време леничката ми в подписа да почне да отброява от 0-та наново  Blush

# 10
  • Мнения: 677
Снимките са фейк..ОчевАдно е..
Втората е на Жизел,а тя не е била никога такава..
И другите не са били..

# 11
  • Мнения: 1 547
Естествено, че са обработвани - Жизел Бюндхен и Ева Херцигова са класни манекенки с чудни фигури, нищо общо с тези смехории. Единствено Кейт Мос е по-така, хм... слабовата, но съвсем не е скелет - някой се е пошегувал яко  Laughing
Виж, анорексичките действително изглеждат по подобен начин, ама вече не е смешно.

# 12
  • София
  • Мнения: 15 435
 Не го казвам да си много дебел, но това пък е ужасяващо! Аз пък съм си пълна и нищо не мога да направя по въпроса.

# 13
  • Мнения: 239
Най-хубавите манекенки са българските защото хем имат месце хем са манекенки. Това никъде го няма и само ние, ценителите на пичета го знаем.

# 14
  • Мнения: 431
И да си много дебел, и да си много слаб - еднакво гадно. Последно четох за някакъв французин, който тежал май беше 400 кг, трябвало да иде на доктор, но не могъл да излезе през вратата.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт