Как се получава направление в Варна

  • 914
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil не сам фен  на лекарите- признавам си но от днес  не сам и на ли4ната ми докторица;)
Оказа се  4е др. Миленова пак и отново точно за мен няма направление за гинеколог след като  от 4 години не ми е виждала  очите.  Което е много странно как когато имам да  пласхтам осигуровки  ми  одарйат от заплата по 56лв., Но точно за мен няма  направлвние и ще трябва да изчакам 10 дена - след което пак може на няма.
Имам вапрос- Къде мога да проверя дали  през тези 4 години мистериозно не е дурпала пари от касата за прегледи които не е изваршвала?
И да попитам докато я чакам 10 дена да ми даде направление дали няма да сам се гътнала- правя не4овешки  маточни кръвоизливи- но трябва да чакам тя да реши дали си заслужава да ми даде?
 Как мога да вкарам др. Миленова от медицинския център срещу  училище "Гео Милев" гр.Варна да влезе в черен списък за лекари ?? #2gunfire #2gunfire

# 1
  • Мнения: 2 821
Еее ама ако в началото на месеца няма направления, кога ще има...Разбирам възмущението ти..Можеш, както знаеш да смениш ДжиПо-то другия месец. Можеш да подадеш оплакване в Здравната каса....дано да има ефект Thinking...Преди всичко ти пожелавам да решиш здравословните си проблеми Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 132
В такива случаи не разчитам на направления. Ходя на частно.
Иначе можеш да подадеш оплакване в Здравната каса.

# 3
  • Мнения: 2 261
По принцип нашето джи пи винаги си заделя направления за спешни случаи и доколкото знам не е отказала на никой.Аз лично съм ходила в такъв момент и ми даде без проблем.Може би не си и  се видяла достатъчно "спешен случай",незнам какъв и е критерия за такъв.Сменяй я.Ама има и  други ,които не са много стока да знаеш.
Аз съм в Манус Вита при Мишева и засега нямам подобни проблеми,да чукна де.А ако чакаш здравна каса да ти обърне внимание.......,ходи  на частно.Здравето не се купува или оправя с направления.Ако стане някоя беля от чакане?Давай 20 лева и се спасявай.

# 4
  • Мнения: 6 461
Twisted Evil не сам фен  на лекарите- признавам си но от днес  не сам и на ли4ната ми докторица;)
Оказа се  4е др. Миленова пак и отново точно за мен няма направление............................лекари ?? #2gunfire #2gunfire
Виж мила дружке.... Mr. Green...ако не ти даде направление тази "лекарка "след 10дена,с ЧИСТА СЪВЕСТ си грабваш парцалките и отиваш в здравната каса (като преди това я предупреждаваш най официално....  Mr. Green)Там ще подадеш оплакване срещу нея и така мнооооооооого  бързо се решават тези работи. Hug
Мисля си че smile3508 те спрята,защото направленията идват началото на месеца.А тя за какво направление ти говори средата на месеца ....се чудя аз newsm78.Дано да греша.
А твоята лекарка заслужава това   fight  при положение че то4 години не ти си е налагало да и ползваш услугите.


# 5
  • Мнения: 3 647
А ако чакаш здравна каса да ти обърне внимание.......,ходи  на частно.Здравето не се купува или оправя с направления.Ако стане някоя беля от чакане?Давай 20 лева и се спасявай.

 Много ясно че ще  отида на частно -Но не е в това проблема, а във двойния стандарт.
Ако и седя всеки месец пред кабинета ще има направления  и за мен. Но понеже явно и се сторих човек, който може да си позволи 20лв. за преглед за мен  автоматически свършиха направленията.
Явно д-р.Миленова не заслужава да има  пациенти затова  Praynig бягайте по далече от нея.
Ще я сменям няма как -давайте предложения за нов  Hug Hug  bouquet

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 13:43 от ANGYA

# 6
  • Мнения: 9 095
ох, милата, с тая здравна каса и с тия направления, аз при докторката си се изкарвам тежко болна, за да си го изпрося, иначе здравната каса не вярвам да направи нещо ако подадеш оплакване. С тези не клинични пътеки, а цели персийски килими докторите така си преценяват, че да минеш през повече кабинети и да вземат повече пари, и винаги се оправдават с касата. Успех и кажи какво е станало, че да знаем и ние Peace, а относно личната ти лекарка, аз ще я сменям, защото ми писна всеки път като отида да ми казва че трябва сами да се опитаме да решим проблема Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 2 821

 Много ясно че ще  отида на частно -Но не е в това проблема, а във двойния стандарт.
именно..защото при всички случай за това, че си записана при нея взима пари от ЗК. Получава се двойно плащане ...веднъж плащаш здравни осигуровки, след това и на частно...
Направленията се отпускат на тримесечие, но всеки добър лекар има и такива успява така да ги разпредели, че не само за пенсионерите, които висят всекидневно пред кабинета им да има...Накратко казано на калпавия доктор направленията са му оправдание...така смятам аз Crossing Arms

# 8
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
държавата ни задължава със здравните осигуровки и мърдане няма, това ме ядосва много защото не се сещам да съм ползвала парите които внасям, забременях, отидох на женска консултация веднъж, доктора не ми хареса, после започнах да си плащам частен прием при друг гинеколог, раждането си го платих 600лв по фактура на болницата, детето има педиатър, който само я поглежда веднъж месечно, вече порасна и не сме ходили, за ваксините, които ги купувам от аптеката я водя да ги бият в Хеи, когато имам въпроси и притеснения я водя на частен прием. За какъв Х...й ми е тази здравна каса?

# 9
  • Мнения: 3 647
държавата ни задължава със здравните осигуровки и мърдане няма, това ме ядосва много защото не се сещам да съм ползвала парите които внасям, ............. За какъв Х...й ми е тази здравна каса?

Да напълно съм съгласна с теб Peace здравна каса просто е поредната глупост на управляващите- смешното е че всички там имат  равни права - независимо какви са им осигуровките.  Stop Мисля, че трябва да се промени?

Общи условия

Активация на акаунт