"zeplin"

  • 817
  • 11
  •   1
Отговори
Вчера купих на дъщеря си грейка на "zeplin" Искам да ви попитам на колко градуса се пере, от вътре е с вата и полар, а на етикета нищо не пише. Чудя се дали като я изпера и ще става за носене newsm78 Вие как мислите?

# 1
  • Мнения: 8 505
И аз купих на Zeplin.Този модел,но друг цвят:
Вече го прах-на 40* с центрофуга.Промяна-никаква.

# 2
Мерси reflex точно същия модел съм купила. За якето и аз си мислех че няма нищо да му стане но се притеснявам за долнището

# 3
  • Мнения: 175
Аз пера якето на малкия на 40 градуса и нищо му няма.Много съм доволна от тази марка.

# 4
И ние имаме яке на zeplin, пера го на 40 градуса с центрофуга, не е мръднало. И аз съм доволна от марката Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 334
пера и аз якета само на 40 градуса и няма проблем Peace

# 6
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Мерси reflex точно същия модел съм купила. За якето и аз си мислех че няма нищо да му стане но се притеснявам за долнището

Същото купих на дъщеря ми - прах го на 40 и си е О.К   . Есента купих и едно по  - тънко на същата марка. Прала съм го през ден защото е светло  - не е мръднало.

# 7
  • Мнения: 1 655
Къде в София могат да се намерят тези якета?

# 8
  • Мнения: 656
Къде в София могат да се намерят тези якета?
Има ги в "Пакостник"

# 9
  • Мнения: 175
Къде в София могат да се намерят тези якета?
Има ги и МОЛ Илиенци,също и два детски магазина на бул.Ломско шосе.

# 10
  • Мнения: 6 472
Много съм доволна от марката:) Голямата ми дъщеря има яке на тази фирма, а малката грейка. Пера си ги с центрофуга и на 50 градуса в пералната. Проблеми не съм имала никакви.

# 11
  • Мнения: 1 180
Тъкмо се чудех какви якенца да купя на децата! Големия ми син има два пуловера от тази марка - вълнени, много съм доволна. Ще им купя и аз такива якенца!

Общи условия

Активация на акаунт