болки-моля за отговор

  • 518
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте мами и бъдещи мами ,имам едни такива болки все едно ще ми идва и се чудя на какво се дължи това също така ме боли самото влагалище все едно някой го разтяга отвъре и ми разтягат самата кост неприярна болка,много ме е страх да не стане нещо или да родя по рано аз съм в 34г.с.Много ще се радвам ако ми отговорите на какво може да се дължат тези болки Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 8 917
Доколкото знам, може да е от "слизането" на бебчето, за да се подготви да "излиза" - става към 8-я месец, макар, че явно не при всички, защото аз нямах подобни болки Rolling Eyes А може да е нещо съвсем различно. Не се притеснявай, а се свържи с лекарят си Hug

# 2
  • Мнения: 56
Здрасти, не се притеснявай, а позвъни на гинеколожката си.  Контракциите, поне при мен, започнаха съвсем леко и те са по-скоро като напъни, отколкото като болки и не точно в областта на влагалището, а по - скоро откъм д...то. Може би бебчо вече слиза надолу към влагалищетои затова ти се струва, че те разтяга. Не съм сигурна, но едва ли се усеща чак така. Може пък да си се притеснила повече отколкото трябва и лекичко да си внушаваш. Звънни на лекарката си, може да ти предпише Нош па, ако силно те боли или да поиска да те види. При всички случаи не се притеснявай.  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 4 035
Няма страшно,звънни за всеки случай на доктора си,но това е от натиска на бебо,аз бях така повече от 2 месеца.Бъзиках с хората окло,че все едно някой ми е сложи тръба от влагалищетото до матката и тази тръба ме боли JoyСъвсем нормално е.

Общи условия

Активация на акаунт